Gönderen Konu: Tecavüze uğrayan inek katledildi.Üzmez serbest kaldı.  (Okunma sayısı 10734 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi ahmetdursun

• KURUCU
  • KATILIMCI
    • Her yaş güzeldir.Değerini geç anlasakta.
Tecavüze uğrayan inek katledildi.Üzmez serbest kaldı.
« : Ekim 29, 2008, 12:36:36 ÖS »
70 yaşındaki adam ineğe tecavüz etti. Suçlu tecavüze uğrayan inek oldu.
Endonezya"nın Julah köyünde yaşayan 70 yaşında bir adam, iki ay kadar önce bir ineğe tecavüz ederken suçüstü yakalandı.

Geçen hafta ineğin gebe olduğu anlaşılınca, köylüler hayvanı adamın gebe bıraktığına inandı.
Tecavüz mağduru inek, köylüler tarafından bir tekneye bağlandıktan sonra, denize sürüklenerek öldürüldü.
İnsan ruhunun temizlenmesine yarayan bu geleneksel Ρyin, tecavüzcü tarafından finanse edildi.
İneğin çekildiği tekneye binen tecavüzcü, günahlarından arınmak için giysilerini denize attı.

Luh Ketut Suryani adlı kadın profesör ve insan hakları eylemcisi, "İneğin ne suçu var? Madem öyle, adamı boğsalardı. Zaten bir hayvan, insandan gebe kalamaz" dedi.
www.internethaber.com
Bursa 4. Ağır Ceza Mahkemesince "çocuğun cinsel istismarı" suçundan yargılandığı davada tahliye edilmesi kararlaştırılan Yazar Hüseyin Üzmez,tutuklu bulunduğu Bursa E Tipi Cezaevinden çıktı.
*
B.Ç. isimli kız çocuğuna cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla yaklaşık altı ay cezaevinde kaldıktan sonra bugün tahliye edilen Hüseyin Üzmez, Bursa E Tipi Kapalı Cezaevi"nden akşam saatlerinde elinde içersinde eşya bulunan
poşetlerle çıktı.
Üzmez"i özel otomobil ile eşi Ayşe Üzmez, avukatları beklerken, cinsel istismara uğradığı öne sürülen B.Ç."nin babası Bekir Ç"de cezaevinin çevresinde görüldü.
*
HAC"DA GİBİYDİM
Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Hüseyin Üzmez, "Tahliye olduk.
Beraatle çıkacağız inşallah. Adalet yerini buldu.

Burası benim için tam bir medresi yusufiye oldu. Sanki hacda gibi yaşadım. Burada herkes görevini yapıyor" dedi.

Televizyonda çok sivri sözler söylememesi halinde, kendisini paparazzilerin kralı yapılacağını belirten Üzmez,
"Hatırlarsınız Müslüm Gündüz efendi yakalandı. O zaman modacı Neslihan Yargıcı vardı. Kendisi şeyh efendiyi çok seksi bulduğunu söylemişti. Bizi getirip olmadık yerimizden yakaladılar" dedi.

Yaşananlardan dolayı özür dileyeceği hiç kimsenin bulunmadığını, gazetesini çok sevdiğini belirten Hüseyin Üzmez, "Ben
Allah"ı seven bir insanım.
Allah"ı sevmeyen insanı sevemez. Bir ilahiyatçıyı çıkardılar. O da "Bunlar küfür işliyor dinden çıkmıştır." dedi. O ilahiyatçı dangalak kim ise onu bulup mahkemeye vereceğim. Halbuki ben şöyle düşünüyorum. Hz. Peygamberimiz
bile altı defa sorulan bir soruya, "Kulunu ibadetlerinin yanı sıra Allah"ın rahmeti kurtarır" diyor. Bir akım var. Kafa ile
Allah"ı bulmaya çalışıyorlar. O kafa ile Allah bulunmaz. Papaz bulunur.

Allah ancak teslimiyetle, inançla bulunur. Ben bunun savunucuyum. Bir dangalak çıkmış yağcılık yapıyor. Diyanet işleri bakanı yüce bir insan. Beni yakından tanıyor. Hacda ortalık karışınca beni çağırıyor.
Ben yatıştırıyordum.
İnsanları seviyorum. İnsanlarda beni seviyorlar. Benim düşmanım yok." dedi.
*
ALLAH DİYENİN ELİNİ DE ÖPERİM AYAĞINI DA
Açıklamalarında televizyonda çıkan zikir görüntüleriyle ilgili soruyu da yanıtlayan Üzmez, "Zikir görüntülerindeki benim.
Onlar Allah diyor. Allah diyeninin elini de öperim ayağını da. Allah demeyene ayağımı bile öptürmem"şeklinde konuştu.

Yaşadıklarının taktiri ilahi olduğunu belirten Üzmez,B.Ç."nin ailesinden şikayetçi olmayacağını, onlara kırgınlık duymadığını ve görüşmeye devam edeceğini söyledi. Üzmez kendisinin en büyük düşmanının şeytan ve nefsi
olduğunu söyledi. Üzmez, "Nefsiniz neden düşmanınız?" sorusuna ise, "Bizi kötülüğe sürükleyen kendi nefsimiz değil mi? Nefsine hiç kimse hakim olamaz.
Bir ben değilim" yanıtını verdi.
*
CUMHURBAŞKANI BENİ KURTARACAĞINI SÖYLEMİŞ KABUL ETMEDİM
Açıklamalarında cezaevinden kurtarılması için Anayasa"nın 104. maddesini değiştirilmek istendiğini duyduğunu söyleyen Hüseyin Üzmez, "Bunu duyunca çıkmam dedim.

Ayrıca reisi cumhurun beni yasal hakkını kullanarak kurtaracağı kulağıma geldi. Söylediler. Anayasa müsait. Buna kimse bir şey diyemez. Ben onun affı ile çıkmayacağını belirtim.
Beraat ederek çıkacağımı söyledim. Adalete güveniyorum" şeklinde konuştu.
*
CUMHURİYET BAYRAMINDA BAĞIRA BAĞIRA MİLLİ MARŞIMIZI OKUYACAĞIM
Üzmez yaklaşık 20 dakika süren açıklamalarında, biri vatan, millet ve dini,diğeri ise devleti olmak üzere iki kırmızı çizgisi
bulunduğunu, bu çizgiye dokunanları Allah"ın izniyle çarpacağını belirten Üzmez, "Bunun dışında bir hakikati tanımıyorum. Demokrasiye inanmıyorum.
Laikliğe hiç bir müslüman düşman değildir.
Kuran"da sizin dininiz size, benim dinim bana der. Bunu Kuran söylüyor. Laikliğin uygulanmasına karşıyım.
Batı ülkelerinde olduğu gibi uygulanmasını istiyorum" dedi.

Tahliye edilmesiyle yarın iki bayram birden yaşayacağını açıklayan Hüseyin Üzmez, "Yarın çıkıp milli marşımızı bağıra
bağıra okuyacağım" dedi.
*
HATIRALARINI YAZACAK
Yaşadıklarını cezaevi dahil "Hayat bir maceradır" adı altında kitap haline getireceğini açıklayan Hüseyin Üzmez, hemşerisi olan Eşref Bitlis"in öldürülmemesi halinde PKK belasının olmayacağını,Ecevit"in öldürüldüğünü,
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan (http://www.hurriyet.com.tr/index/recep_tayyip_erdoğan/<http://www.hurriyet.com.tr/index/recep_tayyip_erdo%C3%B0an/)"ın da öldürülmesinden endişe duyduğunu dile getirdi.

Üzmez açıklamalarından sonra eşi Ayşe Üzmez"in kullandığı otomobile binerek Bursa"dan ayrıldı.
-----------------
Hüseyin Üzmez"in lehine rapor gelmiş!! Tecavüz ettiği 14 yaşında çocuğun ruh sağlığı normalmiş!!!
Korkarım bu gidişle N.K. içeri girecek(kötü düşüncelerinden dolayı),sapık kurtulacak iyi halden dolayı""
Böğğğ burası neresi?
------------
Adli tip bile AKP"lilesmis.

Anayasa Mahkemesinin, 5 uyesine ne gonderelim hediye bilemiyorum.

Taciz hangi yasta olursa olsun buyuk travmaya sebebiyet veren olaydir. Degil ki 14 yasindaki bir kiza. Bu rapora olumlu imza atanlar gorevden men edilmelidir.

Turkiye icin o kadar korkuyorum ki.

N.Kavcar.
-------------
Bu haberin ustune ben simdi motosikletli sapik tenorun da serbest birakilmasini beklerim!!!!!
Ne yani adamin basi kel mi???????

Gercekten hukuk guguk olmus.  Cocugun ruh sagliginin normal olduguna pek inanmiyorum ama olsa bile bu adamin alacagi cezada herhangi bir indirime neden olmamali(ydi).
O her durumda suclu.

Bu adami serbest birakanlar da onun kadar suclu...

Ahlaksizlar,
Sema
------------------
Tüm dünya bunu görmeli artık.
Dünya görüyorda Türkler görmüyor.
Gözleri mi kör?.
Hayır akılları kör.
Siyasi islam budur:
Tecavüz,süistimal,bebelere sarkıntılık..
Sonra aklanma.
İşin içine entrika,adli tıp,fetoş uzmanları girer..
hüseyin üzmez serbest bırakılır.
Neden özel ismi küçük harflerle yazdım?
Bu isim siyasi islamcıları temsil ediyor.
Yazık...çok yazık...
Cumhuriyetin 85. yılında.
İ.Güher

Çevrimiçi ahmetdursun

• KURUCU
  • KATILIMCI
70'lik bir Mahluk Üzmez
« Yanıtla #1 : Ekim 30, 2008, 01:34:44 ÖÖ »
Kayıtsız gözlerimin önünden akıp geçiyor haberler. Midem kasılmıyor, bulanmıyor artık.
Öylece duruyorum. Öylece bakıyorum akan başlıklara.
Tepki duymuyorum.
Sadece yorganın altına girip kaybolmak istiyorum günlerce...
14 yaşındaki bir kız çocuğuna uçkur çözüyor 70"lik bir... Bir... Bir...
Ve Adli karar geliyor: "14 yaşındaki B.Ç."nin ruh ve bedenen hasar görmediği..."
"85 yıllık hukuk devleti", mahkeme kararıyla "hasar vermediğiniz takdirde sübyancılık serbest" diyor alenen...

Kanımın donması gerekiyor... Donmuyor ama...
Midemin bulanması gerekiyor... Bulanmıyor ama...
Sadece yorganın altına girip kaybolmak istiyorum günlerce...
İşkencede katledilen genç adamla ilgili yayın yasağı koyuyor mahkeme...
İşkenceyle adam öldürenlerin ellerini kollarını sallaya sallaya dolaştığı bu ülkede, tesbit edilmiş işkence üzerine konuşmak yasak...
İçimin katılması gerekiyor... Katılmıyor ama içim...
Dur ihtarına uymadığı için bir başka genç adam vuruluyor gün ortası...
İşkencede bir başka genç adam ölüyor...
17 deli kan, bulaşıyor ellerime... İstihbarat zaafiyeti bile olmadan üstelik...
14 yaşında bir kız çocuğu, 70 yaşında bir... bir...
Midem bulanmalı... Bulanmıyor...
Sadece yorganın altına girip kaybolmak istiyorum...
Sadece kaybolmak...
Sadece

Çevrimiçi ahmetdursun

• KURUCU
  • KATILIMCI
Şeytandan Üzmez'e mektup.
« Yanıtla #2 : Ekim 30, 2008, 01:38:20 ÖÖ »
Yaptıklarından şeytanı sorumlu tutan Hüseyin Üzmez"e şeytandan mektup var!

Sevgili,sevgilim Hüseyin.

Duydum ki bana kırgınmışsın.
Yeni haber aldım, şu dakikaya kadar haberim yoktu.
Malum, bizim işler çok yoğun.
Bu arada seni ihmal etmiş olabilirim.
Ancak, bana neden kırgın olduğunu anlamadım.
Oysa ki bu güne kadar birbirimizle problemimiz yoktu.
Sen, benim dürtmeme gerek kalmadan zaten kendi rayında ilerliyordun.
Ben de yapım gereği, seni uzaktan izliyor, içten içe takdir ediyordum.
Arkadaşlarla aramızda geçen sohbetlerde de senden övgüyle söz ediyordum.

Niye övüyordum seni, ben boşuna adamı övmem bilirsin
Çünkü herhangi bir dürtmeme, kaşımama gerek kalmadan sen benim bile en son yapacağım şeyi doğal olarak yapıyordun.

14 Yaşındaki bir sübyana taciz, anasına sarkıntılık zor iştir Hüseyinciğim sevgilim.
Nice adamları dürttüm bunu yaptırmak için, ama çoğuna yaptıramadım.
Eee, benim emek vererek yaptıramadığım şeyi sen kendiliğinden yapıyordun zaten.
Onun için seni hep takdir ettim.

Ama dün çok sinirlendim Hüseyinciğim.
Duydum ki, ben kimseye kızgın değilim, Şeytana kızgınım demişsin.
Olmadı bak bu
Benim adım geçtiği için de cevap hakkım doğdu.
Hüseyinciğim, bizim adımız Şeytana çıkmış ya, sen de kendi iradesizliğini bana yamamaya kalkıyorsun bu noktadan yola çıkarak.
Olmaz. Buna izin veremem.

Bizim de bir namımız var.
Bize ait olmayan vukuatı üstlenecek kadar da aciz değiliz.
beni cennetten kovan ile sana kullanman gereken iradeyi veren aynı Allah.
Hem farzet ki bana uydun.
Uymasaydın şekerim.
Bir de artık televole ünlüsü oldum  demişsin.
Senin kafan karışmış şekerim.
Oldu olacak gazoz reklamına da çık.
Gazozuna da ilaç atmışlar ya
Tam televole olursun o zaman.
Neyse, uzatmayalım.

Nasıl olsa çok yakında görüşürüz.
Gözlerinden öper, suçu bana atmaman kaydıyla başarılar dilerim
Şeytan
HABERBU.COM

Hem sapık, hem pişkin, hem yüzsüz!
http://haberbu.com/haber/Hem-sapik-hem-piskin-hem-yuzsuz/58369

Çevrimiçi ahmetdursun

• KURUCU
  • KATILIMCI
Üzmez protestosuna ÇAĞRI.Beden ve ruh sağlığını bozmadan tecavüz.
« Yanıtla #3 : Ekim 30, 2008, 08:54:27 ÖS »
Üzmez protestosuna ÇAĞRI.

Degerli Arkadaslar,

ATAK Dernegi olarak Huseyin Uzmezin tahliye kararina karsi bir
protesto kampanyasi baslattik.

Lutfen herkese duyuralim ve 14.000 dilekceyi toparlayarak ilgili
makamlara iletelim.

Bilgi ve dilekce icin:

http://www.atakdernegi.org/huseyinuzmezprotestosu.html

Linki acmakta sorun yasarsaniz:
www.atakdernegi.org adresinde Huseyin Uzmez Protestosu sayfasina girebilirsiniz...

"HÜSEYİN ÜZMEZ"İN KARŞISINDA KİM VAR?"

14 YAŞINDA BİR ÇOCUK DEĞİL;TAM 14.000 TÜRK VATANDAŞI VAR!

Ozlem Demir
ATAK Dernegi
YK Baskani

Çevrimiçi ahmetdursun

• KURUCU
  • KATILIMCI
GRUP SEX DOĞAL TÜRBAN YASAK
« Yanıtla #4 : Ekim 30, 2008, 09:52:18 ÖS »

Sapıklık ve sapkınlığa Hukuk izin verirken,Başörtüsüne ve İslami olan herşeye Güya adı islami olan AKP iktidarında yasaklar konuluyor...Öncelikle aşağıda ki iki haberi okuyalım...

"""8-10 kişinin (adına grup seks dedikleri) birarada çarpık cinsel ilişkiye girmesi TÜRK ceza kanununa göre doğal bir ilişki sayıldı! Mahkeme, grup seks ve eşcinsel ilişkiyi AİHM kararları doğrultusunda "doğal" ilişki saydı
Devamı için....
http://anadoluhaber.blogspot.com/2008/10/grup-sex-doal-trban-yasak.html

Çevrimiçi ahmetdursun

• KURUCU
  • KATILIMCI
YENİ ŞAFAK bile isyan etti.Üzmez'e YETER BE ADAM....
« Yanıtla #5 : Kasım 02, 2008, 11:34:04 ÖÖ »
14 yaşındaki bir kıza cinsel istismar suçlaması ile tutuklu iken şaibeli bir Adli Tıp raporu ile tahliye edilen Hüseyin Üzmez"in kanal kanal gezip yaptığı işin haklılığını kanıtlamaya çalışması Yeni Şafak gazetesini bile isyan ettirdi.

GAZETEPORT
İSTANBUL / Yenişafak Gazetesi şaibeli bir Adli Tıp raporu ile tahliye edilen Hüseyin Üzmez"in kanal kanal gezip yaptığı işin haklılığını kanıtlamaya çalışması sağın etkin gazetelerinden Yeni Şafak gazetesinin manşetine yansıdı. "Utan be adam" manşeti ile çıkan Yeni Şafak gazetesi haberini "14 yaşındaki kız çocuğuna cinsel tacizden tutuklanan Hüseyin Üzmez"in tahliyesini sağlayan Adli Tıp raporu hukuk çevrelerince tartışılıyor. Üzmez"in ekran ekkan gezip pişkin konuşmaları ise herkesi çileden çıkarıyor" spotu ile sürdürdü. Yeni Şafak gazetesinin haberi;

Utanmadan konuşuyor
Taciz suçundan yargılandığı davada Adli Tıp"ın tartışmalı raporuyla tahliye olan Hüseyin Üzmez hiç olmazsa susmak yerine kanal kanal dolaşıp mağdurun ailesine güya yaptığı yardımları ve 20 yıl önceki çapkınlıklarını anlatıyor
Bursa"nın Mudanya ilçesinde 14 yaşındeki B.Ç."ye cinsel istismarda bulunduğu gerekçesiyle yargılanan Hüseyin Üzmez, tartışmalı bir rapor üzerine tahliye olduktan sonra hiç olmazsa susmak yerine her gün bir televizyon kanalına çıkarak gazetecileri tehdit ediyor, mağdurun ailesine güya yaptıkları iyilikleri ve 20 yıl önceki hovardalıklarını anlatıyor.
Habertürk"te Fatih Altaylı"nın programına katılan 76 yaşındaki yazar Hüzeyin Üzmez, yargılanmasını şöhretine bağladı.
CÜZDAN MI SORAYIM
Üzmez kendisine asılanların 18 yaşından küçük olduklarını tespit edebilmek için cüzdanlarına bakamayacağını söyledi: "Sokakta caddede rahat yürüyemem. Lise talebesi geliyor. Orta yaşlı kadınlar geliyor, beni şapır şupur öpüyor. Ben "çıkar cüzdanını 18 yaşında mısın, değil misin?" diyemem ki" şeklinde konuştu.
KIZLIK ZARINI DİKTİRDİM
Altaylı"nın mağdurun annesinin niye iftira attığı sorusuna ise Üzmez şu cevabı verdi: "Hakim onu da sordu. Ben kızımı para ile satmıyorum, Hüseyin Bey ona aşık olursa dini nikah yapar, bize yardımları devam eder, bunun için söyledim dedi. Hakime dedim, ben 20 sene evvel o hovardalıkları yapıyordum, bu da müsaitti. Evleneceği zaman ben kız değilim dedi çıktı. Ondan sonra bunu doktora gönderdik, zar diktirdik falan... Rezil olmasın diye, intihar edeceğim dedi."
Gazeteciyi tehdit etti
Adli Tıp Kurumu"nun B.Ç."nin "beden ve ruh sağlığının bozulmadığı" şeklindeki tartışmalı raporunun ardından tahliye olan Hüseyin Üzmez cezaevinden çıkar çıkmaz bağlandığı Fox televizyonunda da spikeri, "Gazeteci mazeteci dinlemiyorum, programın başından beri konuşuyorsunuz. Ben vaktiyle gazeteci vurmuş adamım" diyerek Ahmet Emin Yalman"a yönelik suikasta göndermede bulundu.
Devlet müdahil olacak
Bursa Sosyal Hizmetler Müdürlüğü, Üzmez"in taciz suçundan yargılandığı davada müdahil olma talebinde bulundu ve Adli Tıp Kurumu"nun raporuna itiraz etti. Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu (SHÇEK) Genel Müdürü İsmail Barış, Bursa Sosyal Hizmetler Müdürü Halim Melikoğlu ve Muhakemat Müdürlüğü"nden bir avukatla Bursa Adliye Sarayı"na geldi. Avukat, Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü"nün davaya müdahil olma ve rapora itirazla ilgili iki dilekçesini mahkemeye verdi. SHÇEK Genel Müdürü İsmail Barış, "Muhakemat Müdürlüğü avukatlarından bir arkadaşımız devlet adına mahkemeye başvurarak müdahil olmak ve rapora itiraz dilekçelerini sundu" dedi.
Dosya Adli Tıp"a gitmedi
Bursa Barosu,Hüseyin Üzmez"in yargılandığı davaya müdahil olmak istediğini açıkladı. Bursa Barosu Başkanı Zeki Kahraman B.Ç. ile ilgili dosyanın Adli Tıp Kurumu"na gitmediğini ve muayenenin iddianame üzerinden yapıldığını savundu. Kahraman jet hızıyla muayenenin de bir ilk olduğunu belirtti. Türk Tabipleri Birliği (TTB), İstanbul Tabip Odası ve ilgili uzmanlık dernekleri de Adli Tıp Kurumu raporunun bilimsellik boyutuyla ilgili bir rapor hazırlayacak.
Etkisi yıllar sonra ortaya çıkar
Psikiyatrist Prof. Arif Verimli: "Üzmez"in toplumun çoğunluğunun doğru bulmadığı, yasanın suç saydığı fiili savunmak kastıyla toplumdaki itibarını tekrar elde edebilmek düşüncesinden hareket ettiğini görüyorum. Din, İslam dini, İslam inançlarını kendince çarpıtarak, ulaştığı fikirleri hiçbir kimse televizyon televizyon dolaşarak açıklayamaz, açıklamamalıdır.
Sosyal Psikolog Erhan Yasar: "Üzmez"in ruh sağlığının normal olmadığını düşünüyorum. Bir ruh sağlıksızlığı vakasıyla karşı karşıyayız. Televizyon ekranlarına çıkarak, halkı provoke ediyor. Halk ona karşı çok öfkeli. Bir de ortalığa çıkıp, "haklıyım" diyor. Bu insanı provoke eder. Ben halkın içindeyim ve tepkinin büyüdüğünü görüyorum. Bu kişinin güvenliğinin hemen sağlanması lazım.
Psikiyatrist Doç. Dr. Armağan Samancı: "Problemleri içselleştirmiyor. Bundan dolayı da ekranda rahat. Bazı kişilik özelliklerinin onun ruh hali için sorun yaratabileceğini düşünüyorum. Örneğin çok agresif bir yapısı var. İnsanların tepkilerini ciddiye almıyor. Her insan bunu yapamaz."
Psikolog Prof. Nuray Karancı: "Özellikle çocukları çok derinden etkileyen cinsel taciz olaylarının etkileri yıllar sonra bile ortaya çıkabilir."
Yaralı bilinçlere tuz basmamalı
Vakit yazarı Abdurrahman Dilipak: "Bazı şeylerin şüyuu vukuundan beterdir. Yaralı bilinçlere tuz basmamak gerek. Ne söylediğimiz kadar bazı şeylerin nasıl anlaşıldığı da önemli. Sözün yeri ve zamanı da önemli. Uslup da... Sanırım söz gümüşse sukutun altın olduğu bir konu ve süreçte yaşıyoruz bu olayla ilgili. Beni asıl rencide eden, somut bir olaydan yola çıkarak İslama, Müslümanlara, Resullulah"ın aile hayatına yönelik tartışmaların magazin dili de medya piyasasında rating malzemesi yapılması. Herkesin buna dikkat etmesi gerek. Yoksa kaş yapalım derken göz çıkartılmış olur."
Üzmez muayene olmalıydı
Bursa Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü"nde koruma altına alınan B.Ç."nin arkadaşlarına, "Adli Tıp Kurumu"na benim değil asıl Hüseyin Üzmez"in gitmesi gerekliydi" dediği öğrenildi. 14 yaşındaki B.Ç. dün hastanede kemik yaşının tespitine yönelik tetkiklerden de geçti. Bursa 4. Ağır Ceza Mahkemesi, Üzmez ve küçük kızın annesi Livaze Ç"nin tahliye edilmelerine karar verdiği ikinci duruşmada, 1994 yılında İnegöl Devlet Hastanesi"nde dünyaya geldiği bildirilen mağdur B.Ç"nin doğumuyla ilgili kayıtların bulunamaması nedeniyle, çocuğun tam teşekküllü bir hastanede kemik ölçümü yapılarak gerçek yaşının tespit edilmesini kararlaştırmıştı.

Çevrimiçi ahmetdursun

• KURUCU
  • KATILIMCI
Altaylı'ya canlı yayında şok!
« Yanıtla #6 : Kasım 02, 2008, 10:12:42 ÖS »
Altaylı"ya canlı yayında şok!
Cinsel istismar suçlamasıyla 6 ay tutuklu kalan ve ardından Adli Tıp Kurumu"ndan,davada adı geçen kız çocuğunun iddia edilen istismarda,ruhsal ve bedenen olarak olumsuz etkilenmediği yönünde gelen bir raporla serbest bırakılan Hüseyin Üzmez,Haber Turk"te dün akşam yayınlanan Teke Tek programına konuk oldu.

Programa,Hüseyin Üzmez"in açıklamarının yanısıra,avukatı Bülent Ergün"ün Fatih Altaylı"nın çıplak kadın figürünün bulunduğu kol düğmeleri üzerine canlı yayında söyledikleri damgasını vurdu.

Avukat Bülent Demir,Altaylı"nın kol düğmelerine atıfta bulunarak kendisine,"playboy,zambara"imasında bulundu.
Canlı yayında adeta şok olan Altaylı,avukatın düğmelerini nasıl gördüğünü sordu ve "aferim,kutluyorum, vallahi bravo"dedi.
Avukat Bülent Ergün ise,"dört gözüm benden kaçmaz" dedi.

İzleyiniz....
http://www.gazeteport.com.tr/TV-VIDEO/VIDEOPOPUP/index.htm?videoDName=GP_314571

Çevrimiçi ahmetdursun

• KURUCU
  • KATILIMCI
Üzmez,ben olmasam fahişe olurlardı.
Ben olmasam fahişe olurlardı.

ANKARA

14 yaşında bir kız çocuğuna cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla yargılanan ve Adli Tıp Kurumu"nun raporu üzerine tahliye edilen Vakit Gazetesi yazarı Hüseyin Üzmez, önceki gece Habertürk"te Fatih Altaylı"nın "Teke Tek" programında aynen şu ifadeleri kullandı: "Evet, hovardayım; geçmişte birçok kadın hayatıma girdi. İyi ki girdiler; yoksa fahişe olurlardı. Başlarını örtüp hayatlarını düzelttiler. Bunlardan birisi de şu an İsviçre"de yaşıyor."

Başına gelenleri "şöhretine" bağlayan Üzmez, "Sokakta, caddede rahat yürüyemem. Lise talebesi geliyor. Orta yaşlı kadınlar geliyor, beni şapır şupur öpüyor. Ben,"Çıkar cüzdanını 18 yaşında mısın, değil misin?" diyemem ki" dedive şunları söyledi: "İlişkimiz olduğunu söylemiyor. Kıza, onun kudreti yok, ben denedim ondan korkma, sana birşey ederse huylanma diyor. Alıştırmak istiyor, kızı benim kucağıma itmek istiyor. Anne o kızı kendisi ile ilişkisi olanlara gönderiyor, onlardan para alıyor. Gönderdiği de hacı değil ya, bir takım kart zamparalardır, beni de onların arasına almak istiyor. Bunu söyleyince, hakime dedim ki; hakim bey, hálá da güzel, 20 sene evvel de güzeldi bu."
İki yorum:
İnsan düşünmeden edemiyor.
Bu şeytan ruhlu, çirkin, sevimsiz,ahlaksız yaratık kafalarını kapatanlar benim veya bana benzer birilerinin yatağından geçtikten sonra kapanıyorlar mı demek istiyor ?
Siz ne anlıyorsunuz ?
Alenen demek istediği bu değil mi ?
Yani namus için başlarını kapattıklarını söyleyenlerin çoğunun aslında fahişe olduklarını mı söylemek istiyor ? Yuh olsun. Hem bu gibi sapıklara, hemde bu gibi sapıkların peşinden gidip onların demeleriyle başlarını örten cahillere.

Biliyorsunuz Aziz Nesin"in dediği gibi ülkenin % 50 sinin aptal olduğu savı zaten doğru çıkmıştı,şimdi üstüne birde % 25"i Fahişe"mi yani?
semihgm
Hüseyin Üzmez Ergenekon kurbanıdır!

Tuncer Bahçivan
Sayın Üzmez ve ekibinin Habertük"te Fatih Altaylı karşısında oynadığı oyun  tam bir  Ergenekon işiydi. Ekipteki yüzbaşı avukat, Ergenekon tarafından olaya insert edilmiş (sokulmuş) hissini uyandırdı bende.. Öyle bir konuştu ki programı avukat yapıyor, Altaylı"yı da misafirdi sanki... Adam bir başladı konuşmaya  programın yarıdan çoğunu yedi. Vermek istediği mesajların da tümünü verdi.

Şimdi bütün davalık cemaat üyelerinin bu avukatı tutmak için sıraya girdiğine bahse girerim. Altaylı gibi bir televizyon cambazı, avukat karşısında sustu kaldı yahu.
Hele kol düğmelerindeki anadan üryan hatun suretlerindeki şifreleri Serdar Turgut bile çözemezdi. Avukat"ın düğmelere ilişkin sorusu Altaylı"yı şok etti. Üzmez"in Altaylı"nın kol düğmelerindeki suretleri görememesi de gayet normaldi. Çünkü Vigara almadan gelmişti programa.

Altaylı"nın bir sorusuna karşı Üzmez"in verdiğ şu yanıt çok çarpıcıydı: Evet, hovardayım; geçmişte birçok kadın hayatıma girdi. İyi ki girdiler; yoksa fahişe olurlardı. Başlarını örtüp hayatlarını düzelttiler. Bu yanıtla, ilişkiye girdiği çok sayıda kadını "kurtarıp" hayata döndürdüğünü söylemesi, bana tarihte bir başka kişiliği hatırlattı. Üzmez resmen ona özeniyor. İcraatı için Sünnet"e atıfta bulunması da bu yüzden!

Sayın Üzmez"in Mudanya"da "düşürüldüğü" gazozlu tuzak hakkında dediklerine gelirsek; Altaylı"nın mevzuya ilişkin sorusuna verdiği cevaptan, hala gazozun etkisinde olduğunu anladık. Ergenekon bu olaya "gazozlu işler uzmanı" Nuri Alço ile müdahil olmuştur.

Alço"nun Ergenekon üyesi olduğunu anlamak için İstanbul"daki duvar yazılarına bir göz atmak yeterli. O kadar duvara "Nuri Alço" yazmaya Kadir Topbaş"ın personeli bile yetmez. Ergenekon Nuri, Üzmez"i öyle bir ketenpereye getirmiş ve kızın yatağına sokmuş ki, aradan 6 ay geçmesine rağmen hala toparlayamamış.

Fatih Altaylı"nın 28 Şubat döneminin ünlü vakası Fadime Şahin- Müslüm Gündüz operasyonuna ilişkin sorusuna, Üzmez"in verdiği cevap da müthişti. (Müslüm Gündüz anadan üryan Fadime"yle birlikte Üzmez"in evinde yakalanmıştı.)

İmanlı medya bu hadisenin de bir Ergenekon tuzağı olduğunu iddia etmişti. Altaylı, "Müslüm Gündüz çıplak vaziyette evinizde ne arıyordu" diye sordu. Üzmez Bey gayet makul bir açıklama yaptı: "Müslüm günde 3 posta banyo yapar, o gün de banyo için soyunmuştu."

Neden olmasın? Fadime Şahin"de Müslüm Gündüz"e kese yapmaya gitmiştir oraya!
Bu arada Sayın Üzmez" " kızla ilişkimiz Sünnet"e uygundur, benim inancım böyle.." demişti ya... Yani yaptığını mazur göstermeye çalışmış, olayın Şeriate uygun olduğunu savunmuştu. Malum basın da kızın yaşı üzerinden Üzmez"e söylemediğini bırakmamıştı. Bu çok büyük haksızlıktı.

Ülkemizin Cumhurbaşkanı,lise 1 talebesi 14 yaşındaki bir hanım"la evlenmedi mi? Üzmez neden evlenmesin? Şeriate o da uygun bu da"¦

Sonra Üzmez"i eleştiren bir kısım medyanın tutumunu da anlamıyorum. Her gün gazetenin arka sayfasına sübyan fotoğrafı bas. İnternet sayfalarına beşinci sınıf kaşar hatunlar hakkında dandik haber yaz, pornografik fotoğraf galerileri yap. Sonra da muhterem bir zatın çoğalma içgüdüsü peşinde koşmasını eleştir. Ne yapsaydı? Allah vergisi hormonal bir durum.

Sayın Üzmez"i kurtarmak için Adli Tıbbın verdiği raporun esrarı da hala çözülemedi.(Böyle bir çözümsüzlüğü de ancak Ergenekon örgütleyebilir.) Bu arada rapor olayına müdahil olan olana. Bakan Nimet Çubukçu dahil, çok sayıda resmi ve sivil örgüt atladı mevzuya. Bir yandan "tecavüz edilenin" edenle evlenmesi durumunda, suçun ortadan kalkmasını sağlayan yasa çıkarılıyor.
Küçük yaşta evliliklere yasal zemin hazırlanıyor.
Sonra da Sayın Üzmez"in 14 yaşındaki kıza ilgi duymasını eleştiriliyor. Ne çelişki ya Rabbim?

Konuya dönersek, bu olay baştan sona bir Ergenekon vakasıdır. Memleketin en etkili gazetesi Vakit"te yazan kıymetli bir yazarın şahsında, tüm cemaati karalama operasyonudur.

Ergenekon hakkında duyduğum en son iddia, örgütün ne kadar tehlikeli bir toplumsal tehdit olduğunu ortaya koyuyor. Hz. Adem"in oğlu Habil"in kardeşi Kabil"i öldürmesi olayını bilirsiniz. Aslında olay siyasi bir faili meçhulmüş ama, Kabil dinsel kişiliğinden ötürü laikler tarafından hedef seçilmiş ve katil ilan edilmiş.

Gördüğünüz gibi Ergenekon, Agarta"dan bile daha eski"¦Hüseyin Üzmez olayı ne ki!

Çevrimdışı Denizinoglu34

• KATILIMCI
  • **
İlginç Ülkeyiz vesselam.
« Yanıtla #8 : Kasım 03, 2008, 12:30:28 ÖÖ »

Sevgili dostlar,

Geçende bir haber vardı gazetelerde.
Bir adamın evinde yapılan aramada 10 tane kadar çocuk pornosu CD si ele geçmiş. Adam da bu aşağılık suçtan tutuklanmış.

Bütün dünya da çocuk istismarının ve seksüel olarak kötüye kullanmanın en iğrenç yöntemlerinden biri çocuk pornosudur. Hiç bir memlekette taviz verilmez bu türlü sapıklara.

Şimdi düşünelim adamın biri evinde SADECE bu sapıkca eğilime dair CD ler geçti diye tutuklanıyor.
Bu işi fiiliyata döken adam serbest bırakılıyor.

Yetmiyor, bir de tecavüz edilme yaşı indirilmeye kalkıyor,
Yetmiyor bir de kız çocukları eğer tecavüzcüsü ile yani hayatını çalan adam ile evlendirilirse tecavüzcünün ceza almaması yasa tasarısına konmaya çalışıyor.

İnsan ne düşüneceğini bilemiyor.

CD izleyip  evinde o çocukları sadece düşünmek, tutuklanacak kadar ağır suç,
Ama işi fiiliyata dökersen hele de bir de dinci kesimdensen salıverilecek kadar suç değil.

Anayasal düzeni değiştirmeyi düşünmek tutuklanacak kadar ağır suç iken,
1980 de bu ülkenin üzerinden silindir gibi geçen , bugünkü karanlık günlerin kumaşının ta o günlerde biçildiği, biçilirken de anayasanın fiili olarak değiştirildiği darbeyi yapanlar,  serbest. Marmariste resim yapıyor.

İnsan düşünüyorum da "bu sadece bu ülkede olur" diyecek, düşünceden dolayı içeri alacaklar,
fiili olarak bütün bu sapıklıkları ve gericilikleri, yönetim sorumluluğu bulunmasına rağmen bu ülkede gerçekleştirenler ise yine serbest olacak.

İlginç Ülkeyiz Vesselam.

Saygılar

Denizinoğlu

Çevrimiçi ahmetdursun

• KURUCU
  • KATILIMCI
Uçkur tanrısı tecavüze izin verir.
« Yanıtla #9 : Kasım 03, 2008, 11:36:45 ÖÖ »
"bu sadece bu ülkede olur" diyecek......

Bu ifadenizi aslında açmak gerekir.
Bu ülkede değil,bu sapık inançta deseydiniz bakınız o zaman kimler,hangi ülkeler,neler neler içine girecekti herkes anlamış olacak idi.

Sapık inançtan kastım şudur.
İnançlarını sapkınlıklarına örtü olarak kullanan her türlü inanç sistemleridir.
Sakın yanlış anlaşılma modasına kapılmayın da doğrusu budur.

Artık ilahi inanç sistemleri diye yutturulan olgular ne yazık ki allahın değil,insanların ürettiği inançlar olduğunu görmediğimiz sürece bu sapkınlıklar inanç perdesi ile her daim örtülecektir.
Bu her türlü inasan eliyle uydurulmuş din maskeli inançları kapsamaktadır.
Çünkü allahın adaletinde bu tür uygulamalar yoktur.
Bu sadece ve sadece UÇKUR TANRISI"nın inanç sisteminde vardır.
Saygı ile...
A.Dursun

Detaylar için bakınız....
UÇKUR TANRILARI,KUR"AN DAKİ AYRAÇ ŞERİAT
http://www.toplumsalbilinc.org/forum/index.php?topic=304.0
-----------------------
Ayrıca konu hakkındaki fikirlerim ve tartışma notlarıma bakınız.....

Akıllı erkek ZİNA yapmaz,TECAVÜZ eder.
http://www.toplumsalbilinc.org/forum/index.php?topic=3495.0

Çevrimiçi ahmetdursun

• KURUCU
  • KATILIMCI
Bir erkek,koyun,inek deve gibi hayvanlarla cinsi temasta bulunabilir.
« Yanıtla #10 : Kasım 05, 2008, 10:45:47 ÖS »
-  Bir erkek, koyun, inek deve gibi hayvanlarla cinsi temasta bulunabilir. Fakat orgasm olduktan sonra hayvani oldurmelidir. Oldurdugu hayvanin etini kendi koyunde satamaz. Maamafih, komsu koylerde satmasinda vebal yoktur. (Humeyni"nin kitabi Tahrir el Vesile, Cilt 4, Dar-ul Elm, Kum. Iran, 1990, Kaynak Homa)

Tamamı için bakınız....
HUMEYNİ-Risalesi,kadın kullanma el kitabı.
http://www.toplumsalbilinc.org/forum/index.php?topic=1486.0
Yazının en sonunda konu ile ilgili detayları bulacaksınız....

Çevrimiçi ahmetdursun

• KURUCU
  • KATILIMCI
Adli Tıp:12 yaşındaki kız tacizden bir şey anlamaz.
« Yanıtla #11 : Kasım 28, 2008, 09:39:13 ÖS »
Adli Tıp:12 yaşındaki kız tacizden bir şey anlamaz.

Adli Tıp Kurum"nun sicili giderek kabarıyor. Öz babasının tacizine uğrayan engelli kız çocuğu için "˜Birşey anlamamıştır" raporu veren Üzmez"i üzmeyen heyet babayı da hapisten kurtardı.

Hilal ÖZTÜRK / VATAN
VAKİT Gazetesi Yazarı Hüseyin Üzmez ve Satranç Hocası Halil Sertaç Dalkıran dosyalarındaki raporları nedeniyle Adalet Bakanlığı"nca inceleme başlatılan Adli Tıp 6. İhtisas Kurulu"nun, bir başka çocuk istismarı olayında yine çok tartışılacak bir rapora imza attığı ortaya çıktı.

Kurul bu kez, öz babasının cinsel istismarına maruz kaldığı iddia edilen B.E"nin, beden ve ruh sağlığının bozulmadığına karar verdi. Ancak Kurulun bu rapordaki gerekçesi, diğer raporlardan çok daha çarpıcıydı. B.E"nin cinsel istismar edildiği tarihte 12 yaşını bitirmediğini belirten Kurul, olayın ahlaki kötülüğünü algılayamadığı için psikolojik olarak da zarar göremeyeceğine karar verdi. Bu akıl almaz gerekçeyle verilen rapor, tutuklu yargılanan M.E"nin tahliye olmasına neden oldu.

Öğretmeni ihbar etti
Olay Ankara Barosu Çocuk Hakları Merkezi"ne yapılan bir ihbarla başladı. Ankara"nın Gölbaşı ilçesinde yaşayan B.E (11) isimli kız çocuğunun, öz babasının cinsel istismarına uğradığı ihbar edildi. İhbarı yapan B.E"nin öğretmeniydi. B.E okulda hırsızlık yapmış ve neden hırsızlık yaptığı sorulduğunda babasının istediğini söylemişti. Babasını sevip sevmediği sorulduğunda "hayır" diyen B.E, "Babasının bacaklarının arasına bir şey soktuğunu ve canının acıdığını" anlattı. Bacaklarının arasına ne soktuğunu göstermesini istendiğinde ise, öğretmenler odasındaki insan vücudu maketindeki cinsel organı gösterdi. B.E"ye babasının bunu başka kimseye yapıp yapmadığı sorulduğunda ise "benden başka anneme de yapıyor" cevabını verdi.

"˜Babam yaptı" yazdı
Ankara Barosu Çocuk Hakları Merkezi bu ihbar üzerine harekete geçti. İlçe kaymakamı durumdan haberdar edilerek, B.E ve annesi Gazi Üniversitesi Çocuk Koruma Merkezi Müdürlüğü"ne getirildi. B.E. burada uzmanlara babasının yaptıklarını anlattı. Uzmanlar B.E"nin zihinsel gelişiminin 6 yaş düzeyinde olduğunu belirledi. B.E"ye iyi dokunma ve kötü dokunma tanımları yapıldı ancak bu dokunma biçimlerini ayırt edemediği tespit edildi. B.E"ye nerelerinin öpüldüğü sorulduğunda dudağını, boynunu ve cinsel organını gösterdi. Kimin öptüğü sorulduğunda çekingenleşen B.E, yazması istendiğinde önündeki kağıda "babam" diye yazdı.

Baba tutuklandı
Heyet B.E"den alınan bilgilerin güvenilir ve tutarlı olduğunu, babasının cinsel istismarına maruz kalan çocuğun korunma altına alınması gerektiği, baba M.E hakkında suç duyurusunda bulunulmasını istedi. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı"nın 7 Şubat 2008 tarihli iddianamesiyle, M.E"nin öz kızına cinsel istismarda bulunduğu ve yargılanması istendi. M.E tutuklanarak cezaevine girdi. M.E 9. Ağır Ceza Mahkemesi"nde açılan davada tutuklu yargılanırken, Adli Tıp 6. İhtisas Kurulu"ndan beden ve ruh sağlığının bozulup bozulmadığına dair rapor istendi.

Yine aynı heyet
Yine aynı Kurul bu kez 5 üyesiyle M.E"nin tahliye olmasına neden raporu verdi. Heyet bu kez Ruh Sağlığı Hastalıkları Uzmanı Dr. Yalçın Ergezer, Adli Tıp Uzmanı Dr. Gökhan Eriş, Kadın Hastalıkları Doğum Uzmanı Prof. Dr. Seyfettin Uludağ, Üroloji Uzmanı Prof. Dr. Hamdi Özkara, Çocuk Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Haluk Emir"den kuruluydu.

Aynı raporla serbest
Ankara 9. Ağır Ceza Mahkemesi"nin 10 Temmuz 2008"de gönderdiği yazıya 15 günde yani 25 Temmuz 2008 tarihli raporla yanıt verildi. Raporda şöyle denildi: "Çocukların 12 yaşının bitiminden evvel tecavüz olayının ahlaki redaetini (ahlaki kötülüğü) idrak ve fiile ruhsal yönden mukavemet etmesine imkan verecek psikoseksüel olgunluğa erişmemiş olduğunun klasik tıbbi bilgiden olduğu, bu duruma göre B.E"nin 2006-2007 yıllarında mağduresi bulunduğu olayın ahlaki kötülüğünü idrak edemeyeceği, fiile ruhsal yönden mukavemete muktedir olamayacağı, mağduresi bulunduğu olay nedeniyle beden ve ruh sağlığının bozulmadığı oy birliğiyle mütalaa olunur." M.E. tahliye edildi.

Çevrimiçi ahmetdursun

• KURUCU
  • KATILIMCI
Üzmez Arabistanda bir yerde olsaydı.
« Yanıtla #12 : Aralık 19, 2008, 11:53:40 ÖÖ »
Hüseyin Üzmez Türkiye"de değil de savunduğu rejimlerden birinde olsaydı nasıl bir son bekliyordu?
Dikkat +18 olabilir.
İzlemek için ekten açınız.

Çevrimiçi ahmetdursun

• KURUCU
  • KATILIMCI
ÜZMEZ den Teşekkür,İngiltere'den örnek.
« Yanıtla #13 : Ocak 24, 2009, 05:19:30 ÖS »
Bu yazıyı okumadan evvel daha evvel ki yazıma göz atarsanız sanırım daha anlamlı olacaktır.
Bakınız...
Emniyet müdürlüğünü iptal ediniz...
http://ahmetdursun374.blogcu.com/bizzat-emniyet-mudurlugunu-iptal-ediniz_2399703.html

Ayrıca ilave olarak bakınız...
Polisin yetkisi artırılıyor.
http://ahmetdursun374.blogcu.com/polis-yetkisi-artiriliyor_3066456.html
Işık hızıyla tahliyemi sağlayan yargı mensuplarına...
 Beni 3 avukat savunurken, çocuk için avukat tutmayan SHÇEK yetkililerine...
 "İntihar etmeyi düşünüyorum" diyen çocuk için "Psikolojisinde bozulma yok" diyen İstanbul Adli Tıp Kurumu"na ve Adalet Bakanı"na...
 Çoluk - çocuk sahibi olduğu halde sessiz kalarak benden yana tavır koyan Sağlık Bakanı"na...
 Kadının saçının teli görünecek diye ortalığı birbirine katarken benim  olayda kıllarını kıpırdatmayan din kardeşlerime...
 Türban için İnsan Hakları Mahkemesi"ne giderken bu olayı görmezden gelen  First Lady"ye...
 "Din tüccarı yazar" olduğum için benden desteğini esirgemeyen F - Tipi medya organlarına...
 Beni almaya geldiğinde gururlu şekilde sırıtan eşime...

Teşekkürü borç bilirim...

Hüseyin Üzmez
 İngiliz yargıç, gece yarısı parktan gecen kızı korkutan adama 7 yıl 7 gün hapis verince, şaşıran gazeteciler sormuşlar:
 "Adam kıza elini bile süremedi. Kaçan kızın çığlıklarına yetişenler de, adamı yakaladılar. Bu 7 yıl, 7 gün çok değil mi?"
 Yargıcın yanıtı hukuk tarihine geçecek düzeydedir:
 " Kızı korkutmanın karşılığı 7 gündür. 7 yıl , İngiliz kızlarının gece yarısı parkta dolaşma özgürlüklerine saldırmanın cezasıdır."
Emniyet müdürlüğünü iptal ediniz... başlıklı yazımdan alıntı yapıyorum.
............
İşte değerli dostlarım.Görüldüğü üzere ne yazık ki iki yüzlü nüfus palanlamaları,yani nüfus artışına verilen mesnetsiz ve de sebepsiz artış emrivakisi ne yazık ki bu gidişatın en büyük etkenlerinden dir.
Peki bu neden yapılmaktadır?
Gayet basittir.
Bataklık yaratılmaya çalışılmaktadır.
Çünki bu bataklık kuruyacak olur ise buradan beslenen sürüngenlerin de besin kaynakları kurumuş olacak ve ülkenin altına konmaya çalışılan dinamit işlerine yaramayacaktır.
Tabii ki bunun suçlusu şu anki Hükümet mi derseniz hayır derim.
Çünki bunun suçlusu ne yazık ki Atatürk"ten sonraki tüm hükümetlerdir.
Ben şahsen çocukluğumdan hatırlıyorum.
Sayın İnönü başbakan iken aynı uygulamayı yapmış ve çocuk başına para vermiştir.
Belki o dönemde haklı gibi görülen bu uygulama ne yazık ki diğer hükümetlerce de sürdürülmüş ve gelinen nokta gözler önüne serilmektedir.
Peki bunun çözümü nedir derseniz çok basit ancak çok uzun solukludur.
Yani radikal kararlarda yatmakta ve öncelikle de AB uyum yasaları adı alştında yerleştirilmeye çalışılan yasaların tamamen iptalinde gizlidir.

Bir örnek olmasa da bir film den izlenimleri sunmak istiyorum.

Kıssaa dan Hisse:
Bir kadın Eroin bağımlısıdır.Ne yaparlarsa yapsınlar eroin den ve dolayısı ile de Fuhuştan kendisini alamamaktadır.

Ne yazık yaklaşık hemen her uzun süreli ilişikisinden de hamile kalmakta ve doğan çocuğuna gereken yaşam koşullarını sağlayamadığı gibi o çocuklar büyüdüğü zaman da eroin bağımlısı olma ihtimali çok yüksektir.

Komşuları her seferinde kadını şikayet ederler ve her seferinde aynı bölge hakimi davaya bakmaktadır.

Hakim defalarca uyarır.Bunu yapmamalısın der.

Kadın her seferinde bir özür ve bazı gerekçelerle,çocuklarının bakacak kimsesi olmadığı gibi nedenlerle serbest kalır.

Hakimin karşısında tekrar gelir.

Ve hakim sorar neden bu yola başvuruyorsun?

Hadi bu yola baş vurdun.Neden bu ülkenin kaynaklarını senin densiz kişiliğine harcatıyorsun der.

Yanıt tabii ki yoktur.

Çünki akli melekelerini kullanma vasfını artık yitirmiş bir kişiliktir.

Onun için varsa yoksa eroin vardır.Gerisi ise devletin ve dolayısı ile vergisini veren toplum üyelerinin sorunu olmaktadır.

Artık en son gelişinde hakim kararı açıklar.

Ve bu karar tüm insanlık için ibret vesikasıdır.

Yasa zoru ile Kısırlaştırılmasına karar verir.

Hakim bu kararının gerekçesini de açıklar.Der ki:

Biz bu topluma karşı sorumluyuz.Herkesin verdiği vergilerden toplanan paralar senin doğurduğun ve sorumsuzca yaptığın hataların düzeltilemsi için harcanamaz.Bu kararı seni düşündüğüm için değil,Öncelikle senden çıkan zavallı çocukları,sonra da bu ülkenin gelirinin kaynağı olan sorumlu insanları düşündüğüm için veriyorum der.

Ve karar uygulanır......

Burada önemli olan hakimin verdiği kararmı dır?Yoksa kadının topluma verdiği zararın önüne geçilmesimidir?Herkesin kendi vicdanına bırakıyorum.

Lakin doğru olan şey hiç kimsenin,hiç bir zümrenin, vatandaşlarının canı ile tırnağı ile ödediği vergilerin sorumsuzlar tarafından har vurup harman savrulamayacağı nın bilinmesi gerçeğidir....

Üniversite yıllarımda bir hocam var idi.
Atatürk İlkeleri dersine giren bir doçent.
Bir söyleşimizde demişti ki:
"Arkadaşlar,bizler birer birer artyoruz,ekonomik ya da diğer nedenler ile,oysa onlar 20 şer 20 şer artıyor.Birgün gelecek ki Türkiye Cumhuriyeti"n den söz edemiyeceğiz"
Sayın Hocam yaşıyor ise saygı ile,aramızda değil ise de Rahmet ile anıyorum.
Şimdilerde dedikleri çıkıyor ve ne yazık ki haklı olduğunu biliyor mu bilmiyor mu onu da ben bilmiyorum.
Evet dostlarım,
Şimdi soruyorum,tekrar ediyorum.
Bu AB yasaları bize bol mu geliyor,dar mı?
ABD"ye karşı oluşturulan AB"ye bakınız.Ne kadar ilginçliklerle doludur değil mi?
Oysa bir ABD polisi dur deyince sıkıysa durmasın.
Bizde öyle mi?
Tabii ki bu yazdıklarmdan Polisimize bir hakaret kimse çıkartmasın.Bu hayale ise hiç kapılmasın.
Bizim devletimizin ya da yasalarımızın neresinde yanlışlık var acaba,onu soruyorum.
Öğretmen yetiştiriyor,lakin güvenmiyor ve tekrar sınava tabii tutuyoruz.
Polis yetiştiriyor güvenmiyor,silahını kullanma yetkisi vermiyoruz.O silahı beline süs diye mi takıyoruz?Bu polisimizin neyi ne zaman yapacağına güvenmiyormu yuz?
Sayın Tantan"ın iç işleri bakanlığı döneminde Polis silahının kabzasını ters çevirmek sureti ile tepkisini koymuş idi.
Lakin o derenin altından çok sular geçmiş olmalı ki unutuldu.
Polise selahiyet vermiyor iseniz iptal edin o teşkilatı kardeşim.
Vatandaş kendi yasasını kendisi yapar da sağlar da diyeceğim yine diyemiyorum.
Zaten yasalar parası olandan,mafya olandan yana değil mi?
Evime hırsız girecek,neymiş efendim ben onu vurursam suç işlemiş olacakmışım.
Vay be!
Hangi akla hizmettir bu yasalar.
Üstüne üstlük benim hakkımı da hiç bana sormadan affedecekler,af çıkartacaklar.

Bir de Allah(cc)nün dahi kulumun hakkına ben dahi karışmam dediği yerde ve kendisini müslüman nitelendirenlerce çıkarılıcak olursa çok gülünç olmaz mı?

Tabii ki bu geçmişte yapılan hatalardan ders alınmadığını gösterir ancak.
Ne güzel değil mi?
Onlar dokunulmaz,üstelik vekil,Lakin asıl olan biz millet önemli değil,dokunulur yegane unsur oluyoruz.

Dokunulmazlıkların bu millete maliyeti nedir bilirmisiniz?

1850 ler ile 1900 arasında Osmanlı"da kaç dokunulmaz vardı bilen var mı?

İlla ki vardır.Ancak ben yine de hatırlatayım.

Bazı kaynaklara göre 200 bin,bazı kaynaklara göre de 250 bin adet.Ne yazık ki Osmanlı"nın yıkılma sürecinde önemli rol oynayan bu dokunulmazlar ne yazık ki Kenan Evren Yasaları ile tekrar gündeme getirilmiş,belki de özel emirlere uymak amacı güdülerek hayata geçirilmiştir,ne malum?

Bunu derinlemesine bir düşünmekte fayda vardır diyorum.

Hanımefendiler,Beyler,Efendiler,
Siz ne yaptığınızın ya farkında değilsiniz ya da resmen milleti galeyana teşvik içindesiniz diyebilirmiyim ki?.
Açınız şu polisin önünü de vatandaş kendi infazını yapmaya zorlanmasın demek istemiyorum.
Yoksa istediğiniz kaos bunun ardında mı gizli de biz anlamamakta ısrar ediyoruz?
Hegün evine sağ mı ,ölü mü haberi geleceğini bekleyen kaç yüz tane polis ailesi var hiç düşündünüz mü?
Kaç askerin anası şehit haberi alacakmıyım diye bekiliyor hiç düşündünüz mü?
Tabii ki sizlerin tuzu kuru.
Neden kuru olmasın ki?
Ülkenin kaynaklarını paylaşmak,gerektiğinde acımasızca peşkeş çekmek meslek olmuş,adına da AB süreci ya da uyum yasaları denmekte ve bu kılıf hazır bekletilmektedir..
Birgün bu millet sizden bunun hesabını o mahvetmeye çalıştığınız hukuk içerisinde elbet ki soracaktır.

Çünki bu millet,devletinin yasalarına son derece bağlıdır.Bu nedenle de hukuk içerisinde bu hesaplaşmasını yapacaktır.
Er ya da Geç.
Mutlaka sorulacaktır.
Lakin siz o vakit mezarınızda iseniz lanetle mi anlılacaksınız bilinmez.
Yaşıyor olmak istemiyeceğinizden eminim.
Yasalar elbet ki bir gün yerine bulacaktır.
Er ya da geç,İlahi adalet dahi tecelli edecek ve sizlerin ızdırap çığılklarınızdan zevk almasak ta bunları hak ettiğinizi düşünecek milyonlarca tüyü bitmemiş hak sahipleri başınızı bekliyor olacaktır.
Allah O günleri bu milletten yine de uzak tutsun.
Dilerim ki bizler yanılmış olalım.
Dilerim ki yanlış düşünmüş olalım.
Lakin bir kural vardır.
Bu millette tokat atmadan giden,Ahiret"e borçlu gideceğine inanmış birkere.
Ne derseniz deyin sivrisinek saz misalidir.
Allah Bu milleti de bu vatanı da Korusun.
Saygı ile...
Ahmet Dursun
-----------------
Yukarıda yazdıklarıma bazı ilaveler yapmam gerkiyor.
Ör-
Nüfus Palnlamaları yapın diye söylemlerde bulunan bazı misyonar faaliyetler de mevcut olduğu süeekli söylenmektedir.Lakin bu anlamda söylemiyorum.Benim söylediğim planlama o tipteki söylenen nüfus palnalamalarıile hiç bir bağlantısı yoktur.
Şöyle ki:
Bazı mason örgütlerin ya da Emperyal güçlerin tetiklediği Nüfus planlamaları ve söylemleri farklıdır.
Gizli veya asikar soyup sogana çevirdikleri sömürge ülkelere tellallari vasitasi ile birtakim tavsiyelerde bulunurlar: Silahsizlanin, Nüfus planlamasina gidin,
Tasarruf yapin, Et"i az yiyin, Ot"u çok yiyin,Dünya dilini konusun,Savasmayin sevisin,Toplumsal degil Bireysel düsünün, Evlilik sart degil hatta ilkel bir sorumluluk alma modelidir o yüzden evlenmeyin beraber yasayin,Mutlaka bir psikologunuz olsun,Sizi istedigim saglik problemlerine hangi ölçülerde mahkum ettigimi
anlayabilmem için senede iki defa tepeden tirnaga muayene edildiginize dair Hastahane yahut doktor raporlarinizi tanzim ettirin,Sakin açikta satilan bir seyler yiyip içmeyin Süper marketlerinizde sagliginizi düsünerek özenle ambalajlatip
hizmetinize sundurttugum her türlü illete deva hormon destekli yiyecekleri tüketin,Güneste dolasmayin "E" vitamini almis olursunuz ,Tereyagi ve ayrandan uzak durun,Sakatat"in yanindan bile geçmeyin onlar ilkel topluluklarin gida türüdürler vs., vs., vs.,
Dünya"yi Siyasi, Iktisadi, Askeri ve kültürel anlamda nasil sekillendireceklerinin direktifini TEVRAT"tan alan bu Köktendincilerin Küresel Programları ile benim söylediğim Nüfus Palnlamasının hiç bir bağlantısı yoktur.
Tam tersine Eğitilmiş,Kaliteli insan gücü ile bağlantısı vardır.
Çünki eğitilmemiş olursanız çok ya da az olmanızın hiç bir değeri yoktur.
Bu belirttiklerim tamamen insanın insan olarak yaşam hakkını içermektedir.
Bu konuyu da açıklığa kavuşturmayı zorunlu gördüm.
Saygı ile...
Ahmet Dursun
Arkadaşım Duygu"dan bir Batman anısını da sizlere sunmak istiyorum...
Batman"da Sağlık Paneli...
Dün Ankara"dan Batman"a gelme hazırlıkları içerisinde iken, karlı bir Ankara sabahına uyanmam biraz yormuştu düşüncelerimi.

İki hafta önce yapmayı planlayıp zorunlu nedenlerden dolayı ertelediğimiz Batman"daki sağlık panelimizin bir kez daha ertelenmesi ya da iptal edilmesi hoş olmayacaktı. Yoğun kar yağışı uçuşları etkiler mi düşünceleri arasında iken kendimi Batman"da buldum.
Ertesi sabah da karlı bir Batman sabahına uyandım.
Kış şartları işte, havanın ne sürprizler yapacağı belli olmuyor.

Urfa, Adıyaman"dan sonra, sağlık panellerimizin üçüncüsünü Batman"da yaptık bugün. Gerek sağlık camiası, gerek yerel medyası, gerekse sivil vatandaşın başından beri bu panele ilgi göstermesi, Batmanlıların kendi sorunlarına karşı duyarlılığının göstergesi oldu.

İki hafta önce yapmayı planladığımız bu panelin, aşırı soğuklar nedeniyle, gelen talep üzerine, ilan edilmiş tarihinin ertelenmesi, sonrasında yerinin değiştirilmesi ve en sonunda da saatinin değiştirilmesi, taksit, taksit duyurularla verilse de, katılımcı üzerinde bir olumsuz etki yarattığı muhakkak. Bizden kaynaklanmayan bu değişiklikler elbette ki panele katılımı olumsuz etkiledi. Bir de aniden gelen kar ve soğuk hava. Eh artık, katılımcının minimum düzeyde olmasını gerektiren her şey mevcut bulunuyor. Buna rağmen iyi bir panel, başarılı bir sunum olduğu kanaatindeyim. Katılımcı sayısı da, bu kadar olumsuz şarta rağmen az denemeyecek oranda idi.

Özellikle Batman"ın spesifik sağlık sorunlarının temel başlıklarla saptanması, çözüm önerilerinin dillendirilmesi ve soru-cevap kısmında konuşmacı ve katılımcı doktorlar arasındaki tartışmaların ilgiyle izlenmesi kayda değer nitelikteydi.

İlk konuşmacının Batman İl Sağlık Müdürü olması dolayısıyla, şehrin sağlık sorunları konunun en yetkili kişisi tarafından dillendirilmiş oldu. Bununla beraber sorgulayan bir grup sağlık personelinin de katılımcı olması, nitelikli bir tartışma ortamı yaratmış oldu.

İl Sağlık Müdürü Sayın Hasan Demir"in "Güneydoğu"nun sorunlarına sahip çıkmak isteyen birilerinin böyle bir panel yapılması önerisiyle bizimle iletişim kurmaları bizi heyecanlandırmıştır, kendilerine teşekkür ediyoruz" şeklindeki sözleri bizi onore etmiştir.

Sadece Batman"ın ya da Güneydoğu"nun değil tüm Türkiye"nin sorunu olan sağlık konusuna, kendi şehirlerinde sahip çıktıkları ve konuyu spesifikleştirerek çözüm arayışları çabasında oldukları için, gerek konuşmacılar Sayın Hasan Demir ve Esen Tiğiz"e gerekse katılımcılara; ayrıca bu çalışmada bize destek veren, yer temininde yardımcı olan ve her türlü katkıyı sağlayan kurum ve kişilere, kendim ve Güneydoğum Derneği adına teşekkür ediyorum.
04.02.2007 / Batman Duygu Sucuka"nın paylaşımıdır.

Çevrimiçi ahmetdursun

• KURUCU
  • KATILIMCI
Tecavüz sonrası cennet vaadi!
« Yanıtla #14 : Şubat 05, 2009, 11:35:28 ÖS »
OHA ve de ÇÜŞŞŞŞŞŞŞ!!! diye işte buna derler.
İşte Uçkur tanrısı yine devrede!!!!!

UÇKUR TANRILARI,KUR"AN DAKİ AYRAÇ ŞERİAT.
http://www.toplumsalbilinc.org/forum/index.php?topic=304.0

A.Dursun
------------
Tecavüz sonrası cennet vaadi!

El-Kaide"den tüyler ürperten iğrenç taktik!

El Kaide terör örgütünün küçük yaştaki erkek militanlara, intihar saldırıları düzenlemeye ikna etmek için tecavüz ettirdiği öne sürüldü.

Örgütün eski üyelerinden Cezayirli Ebu Beşir El Asımi, örgütün bu yolla pek çok genci intihar komandosu olmaya ikna ettiğini belirtti.

Asımi, yaşları 13 ile 19 arasında değişen gençlerin, yetişkin militanların cinsel tacizine maruz kaldığını, ardından da örgüt liderlerince "kirlenen namuslarını temizleyerek cennete gidebilmeleri için" intihar saldırısı düzenlemeye ikna edildiklerini kaydetti.

Yetkililer, yaklaşık 3 hafta önce Cezayir"in Tademait kasabasında intihar saldırısı hazırlığındayken vurularak öldürülen 22 yaşındaki bir El Kaide üyesinin, otopsisinde tecavüze uğradığının anlaşıldığını söyledi.

Amerikan ordusu, 2 yıl önce de El Kaide"nin Irak"taki kolunun, kadınlara, intihar saldırısı düzenlemelerini sağlamak için tecavüz edildiğini belirlemişti.
http://www.haberbu.com/haber/Tecavuz-sonrasi-cennet-vaadi/65307
Hüseyin ÜZMEZ, 14 YAŞINDA KIZA TECAVÜZDEN GÖZALTINDA
http://www.toplumsalbilinc.org/forum/index.php?topic=677.0
-----------
Hüseyin ÜZMEZ,VAKİT"TEN FETVA
http://www.toplumsalbilinc.org/forum/index.php?topic=842.0
---------
HÜSEYİN ÜZMEZ PEYGAMBERİMİZE "SÜBYANCI" İFTİRASI ATTI!?
http://www.toplumsalbilinc.org/forum/index.php?topic=3745.0

Son İletiler/Konular

Yazarın Günlüklerinden Bölüm 022 ( Konu 15 kısım ) Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Bugün, 10:04:14 ÖÖ]

BUNALIMI ÖNGÖRMEK Gönderen: Habip Hamza Erdem
[Bugün, 06:00:57 ÖÖ]

PUTİN’İN ‘GÜNAHLARI’ Gönderen: Habip Hamza Erdem
[Dün, 08:43:14 ÖS]

Yazarın Günlüklerinden Bölüm 022 ( Konu 14. kısım ) Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Dün, 07:52:21 ÖS]

Ynt: ULUSALCILIK İVME KAZANACAK Gönderen: Habip Hamza Erdem
[Aralık 18, 2014, 09:57:20 ÖS]

Ynt: ULUSALCILIK İVME KAZANACAK Gönderen: Habip Hamza Erdem
[Aralık 18, 2014, 09:23:39 ÖS]

ULUSALCILIK İVME KAZANACAK Gönderen: Habip Hamza Erdem
[Aralık 18, 2014, 04:54:47 ÖS]

TAŞERON İŞÇİSİNİN ZAFERİ Gönderen: Mehmet Akkaya
[Aralık 18, 2014, 04:46:39 ÖS]

Yazarın Günlüklerinden Bölüm 022 ( Konu 13. kısım ) Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Aralık 18, 2014, 01:10:29 ÖS]

DİZ ÜSTÜ YAŞAMAKTANSA AYAKTA ÖLMEK YEĞDİR Gönderen: Habip Hamza Erdem
[Aralık 17, 2014, 05:13:31 ÖÖ]

Operasyon sayesinde Alman basınında da rezil olduk... Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Aralık 16, 2014, 10:21:55 ÖÖ]

"Işık Motor" Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Aralık 15, 2014, 11:58:59 ÖÖ]

OPERASYON ve DÜŞÜNCE ÖZGÜRLÜĞÜ Gönderen: Habip Hamza Erdem
[Aralık 15, 2014, 01:42:23 ÖÖ]

Ynt: HASSA ORDUSUNUN HASSASİYETİ Gönderen: Habip Hamza Erdem
[Aralık 14, 2014, 05:53:54 ÖS]

Ynt: Paçozlaşmak üzerine Gönderen: ahmetdursun
[Aralık 14, 2014, 04:48:39 ÖS]

Ynt: HASSA ORDUSUNUN HASSASİYETİ Gönderen: ahmetdursun
[Aralık 14, 2014, 04:40:11 ÖS]

Susmadık susmayacağız biz gazeteciyiz.. (Shut up, we won't shut up we are jo.... Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Aralık 14, 2014, 10:24:21 ÖÖ]

DER VALLAHİ ‘DARBE’ DER ! Gönderen: Habip Hamza Erdem
[Aralık 14, 2014, 03:09:02 ÖÖ]

Ynt: HASSA ORDUSUNUN HASSASİYETİ Gönderen: Habip Hamza Erdem
[Aralık 13, 2014, 09:56:58 ÖS]

Oyun Oynanıyor Manevi basınından Erdoğan'a faili meçhul yanıtı Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Aralık 13, 2014, 06:03:34 ÖS]

Paçozlaşmak üzerine Gönderen: Kemal Denizer
[Aralık 13, 2014, 03:58:02 ÖÖ]

HASSA ORDUSUNUN HASSASİYETİ Gönderen: Habip Hamza Erdem
[Aralık 12, 2014, 11:05:15 ÖS]

ULUSAL ‘HAYSİYET’ Gönderen: Habip Hamza Erdem
[Aralık 12, 2014, 01:11:26 ÖÖ]

Senarist yardımcısı Berlin Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Aralık 11, 2014, 04:56:33 ÖS]

Yazarın Günlüklerinden Bölüm 022 ( Konu 11. kısım ) Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Aralık 11, 2014, 02:03:56 ÖS]

HAYSİYET Gönderen: Habip Hamza Erdem
[Aralık 11, 2014, 12:44:37 ÖÖ]

IŞID'e karşı yeni göstermelik ittifak Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Aralık 10, 2014, 08:58:14 ÖS]

Yazarın Günlüklerinden Bölüm 022 ( Konu 10. kısım ) Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Aralık 10, 2014, 12:26:54 ÖS]

İNKAR YASASI’NIN GEREKÇELERİ Gönderen: Habip Hamza Erdem
[Aralık 10, 2014, 12:46:13 ÖÖ]

Dini Öğrenmenin Yaşı. Gönderen: halukgta
[Aralık 09, 2014, 04:30:32 ÖS]

AİHM tazminatı Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Aralık 09, 2014, 10:30:38 ÖÖ]

TEPELİ KÖYÜN MIZIKACILARI Gönderen: Habip Hamza Erdem
[Aralık 09, 2014, 02:58:12 ÖÖ]

Kıbrıs'tan çağrı: ‘TC eğitim sisteminden vazgeçilmeli’ Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Aralık 08, 2014, 08:21:22 ÖS]

Yazarın Günlüklerinden Bölüm 022 ( Konu 9. kısım ) Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Aralık 08, 2014, 12:51:38 ÖS]

DÜZEN PARTİLERİ Gönderen: Habip Hamza Erdem
[Aralık 07, 2014, 03:56:51 ÖS]

17-25 Aralık, "Hırsızlar haftası" ilan edilsin. Haydi TBMM... Gönderen: ahmetdursun
[Aralık 07, 2014, 03:37:48 ÖS]

Yaptıklarından pişman Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Aralık 07, 2014, 02:48:50 ÖS]

Yazarın Günlüklerinden Bölüm 022 ( Konu 8. kısım ) Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Aralık 07, 2014, 01:28:15 ÖS]

Biliyor musunuz, İnandığınız güç ne... Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Aralık 07, 2014, 12:28:39 ÖÖ]

Yazarın Günlüklerinden Bölüm 022 ( Konu 7. kısım ) Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Aralık 06, 2014, 12:13:25 ÖS]

Bir Can Paker Kitabı-Geriye Bakmak Yok... Gönderen: ahmetdursun
[Aralık 05, 2014, 10:28:35 ÖS]

Atatürk O.Ç idi, adamlar iddia ediyor, şimdi Tayyip O. Ç oldu. Gönderen: ahmetdursun
[Aralık 05, 2014, 10:02:31 ÖS]

Bizimkiler sapıktı biz biliyorduk ama dünya bunu bilmiyordu, şimdi öğrendiler... Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Aralık 05, 2014, 06:59:31 ÖS]

Yazarın Günlüklerinden Bölüm 022 ( Konu 6. kısım ) Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Aralık 05, 2014, 01:41:35 ÖS]

AÇILIMIN İÇİ Gönderen: Habip Hamza Erdem
[Aralık 05, 2014, 04:29:28 ÖÖ]

Dicle Nehri Hakkında Cenevre Konsensusu: Bir Dönüm Noktası mı? Gönderen: ahmetdursun
[Aralık 04, 2014, 08:52:09 ÖS]

Atatürk'ün vasiyeti Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Aralık 04, 2014, 08:43:06 ÖS]

SOMA’DA İŞTEN ATILAN 2250 İŞÇİ, HAKLARINIZI BİLİYOR MUSUNUZ? Gönderen: Mehmet Akkaya
[Aralık 04, 2014, 08:33:49 ÖS]

Türkiye’de Terör Senaryosu Uyarısıymış Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Aralık 04, 2014, 11:57:32 ÖÖ]

Yazarın Günlüklerinden Bölüm 022 ( Konu 5. kısım ) Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Aralık 04, 2014, 09:09:01 ÖÖ]

YATAĞAN İŞÇİSİ, SİZİN İÇİN DE SAVAŞIYOR Gönderen: Mehmet Akkaya
[Aralık 03, 2014, 06:30:17 ÖS]

Kendi politik yapıları altında oluşan olgu nedeni ile Almanya Mültecilere Karşı Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Aralık 03, 2014, 01:49:13 ÖS]

Yazarın Günlüklerinden Bölüm 022 ( Konu 4. kısım ) Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Aralık 03, 2014, 09:42:22 ÖÖ]

BURHAN (N’)ETTİN KUZU (YU) Gönderen: Habip Hamza Erdem
[Aralık 03, 2014, 03:24:39 ÖÖ]

Ynt: ANAPAR Gönderen: Habip Hamza Erdem
[Aralık 03, 2014, 03:19:45 ÖÖ]

Ynt: ANAPAR Gönderen: Kemal Denizer
[Aralık 03, 2014, 12:59:20 ÖÖ]

Ynt: ANAPAR Gönderen: Habip Hamza Erdem
[Aralık 03, 2014, 12:11:20 ÖÖ]

Ynt: ANAPAR Gönderen: Kemal Denizer
[Aralık 02, 2014, 11:48:58 ÖS]

ANAPAR Gönderen: Habip Hamza Erdem
[Aralık 02, 2014, 11:33:46 ÖS]

Yazarın Günlüklerinden Bölüm 022 ( Konu 3. kısım ) Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Aralık 02, 2014, 09:40:19 ÖÖ]

Ortodoks kilisesinin elinde Muhammed’in resmi var mı? Gönderen: ahmetdursun
[Aralık 02, 2014, 12:30:21 ÖÖ]

1864 VİLAYET NİZAMNAMESİ’NİN 150.YILDÖNÜMÜ SEMPOZYUMU Gönderen: ahmetdursun
[Aralık 01, 2014, 05:11:00 ÖS]

Ynt: BÜTÜN PROFESÖRLER TUTUKLANMALIDIR Gönderen: ahmetdursun
[Aralık 01, 2014, 05:01:02 ÖS]

Pez... olan Sancak bakın ne demiş : "Çıkarın lan Can Dündar pez...ni o listeden" Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Aralık 01, 2014, 04:08:49 ÖS]

Yazarın Günlüklerinden Bölüm 022 ( Konu 2. kısım ) Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Aralık 01, 2014, 08:14:09 ÖÖ]

ÖZGÜRLÜK- EŞİTLİK- ADALET Gönderen: Habip Hamza Erdem
[Aralık 01, 2014, 02:15:45 ÖÖ]

Senarist ve senaryo yönetmeni ABD Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Kasım 30, 2014, 09:50:01 ÖS]

Kamu yararı kalkalı, sömürü en üst safhaya erişti. Gönderen: ahmetdursun
[Kasım 30, 2014, 05:00:53 ÖS]

Allah Huzurunda Kadın ve Erkek Eşittir. Gönderen: halukgta
[Kasım 30, 2014, 04:07:41 ÖS]

Yazarın Günlüklerinden Bölüm 022 ( Konu 1. kısım ) Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Kasım 30, 2014, 08:57:48 ÖÖ]

Ynt: BÜTÜN PROFESÖRLER TUTUKLANMALIDIR Gönderen: Kemal Denizer
[Kasım 30, 2014, 02:24:06 ÖÖ]

Ynt: BÜTÜN PROFESÖRLER TUTUKLANMALIDIR Gönderen: Habip Hamza Erdem
[Kasım 30, 2014, 12:00:42 ÖÖ]

BÜTÜN PROFESÖRLER TUTUKLANMALIDIR Gönderen: Habip Hamza Erdem
[Kasım 28, 2014, 11:12:18 ÖS]

Yazarın Günlüklerinden Bölüm 021 Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Kasım 28, 2014, 04:42:30 ÖS]

Ynt: Orhan Hançerlioğlu, Felsefe Ansiklopedisi Tamamı 7 Cilt. Gönderen: mehmeturan
[Kasım 28, 2014, 04:35:26 ÖS]

Yazarın Günlüklerinden Bölüm 020 Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Kasım 27, 2014, 08:54:40 ÖS]

Bakalım ne olacak; İspanya'da yolsuzluk depremi Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Kasım 27, 2014, 05:11:59 ÖS]

40 yılda 40 kilometre yol yapamadılar. Gönderen: ahmetdursun
[Kasım 27, 2014, 03:58:48 ÖS]

Yazarın Günlüklerinden Bölüm 019 Zaman Tüneli - 15 - Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Kasım 27, 2014, 01:37:55 ÖS]

Kıbrıslı Türklerin AB hüsranı Bölüm -4- Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Kasım 27, 2014, 10:14:08 ÖÖ]

Yazarın Günlüklerinden Bölüm 018 Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Kasım 26, 2014, 05:01:01 ÖS]

Kıbrıs’ın unutulanları: Kıbrıslı Türkler Bölüm -3- Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Kasım 26, 2014, 12:25:40 ÖS]

Yazarın Günlüklerinden Bölüm 017 Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Kasım 25, 2014, 10:05:29 ÖS]

Kıbrıs’ta müzakerelere siyaset kilidi Bölüm -2- Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Kasım 25, 2014, 06:30:22 ÖS]

Hidrokarbon adası Kıbrıs Bölüm -1- Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Kasım 25, 2014, 05:16:16 ÖS]

Ynt: Orhan Hançerlioğlu, Felsefe Ansiklopedisi Tamamı 7 Cilt. Gönderen: Suzy
[Kasım 25, 2014, 03:48:23 ÖS]

Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur... Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Kasım 25, 2014, 02:48:00 ÖS]

Af edilmeyen Af Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Kasım 25, 2014, 01:11:04 ÖS]

Ynt: LAİKLİK İLKESİ /ULUSALCILIK SÖZLÜĞÜ (10) Gönderen: Habip Hamza Erdem
[Kasım 25, 2014, 01:07:51 ÖS]

Yazarın Günlüklerinden Bölüm 016 Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Kasım 25, 2014, 09:58:23 ÖÖ]

LAİKLİK İLKESİ /ULUSALCILIK SÖZLÜĞÜ (10) Gönderen: Habip Hamza Erdem
[Kasım 25, 2014, 02:46:44 ÖÖ]

Yazarın Günlüklerinden Bölüm 015 Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Kasım 24, 2014, 01:24:52 ÖS]

Küba dağlarına cami dikeli, Mars’ta camilerin varlığı ortaya çıktı. Gönderen: ahmetdursun
[Kasım 24, 2014, 12:51:34 ÖS]

Evrensel’in Yolsuzluk Haberciliğine de Dava Gönderen: ahmetdursun
[Kasım 24, 2014, 12:40:09 ÖS]

Joe Biden'in Ekümenik talebiyle ne ilgisi olabilir? Gönderen: ahmetdursun
[Kasım 24, 2014, 01:22:43 ÖÖ]

Yazarın Günlüklerinden Bölüm 014 Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Kasım 23, 2014, 09:24:05 ÖS]

Rusya Hedef Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Kasım 23, 2014, 05:40:34 ÖS]

Din savaşlarının yan görüntüsü olarak Edirne’de Sinagog Tartışması... Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Kasım 23, 2014, 03:01:54 ÖS]

Arşivleyin... Dersim nedir, ne değildir? Gönderen: ahmetdursun
[Kasım 23, 2014, 02:21:47 ÖS]

Yazarın Günlüklerinden Bölüm 013 Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Kasım 23, 2014, 11:46:15 ÖÖ]

SIĞIRDAKİ SIPA Gönderen: Habip Hamza Erdem
[Kasım 22, 2014, 04:28:21 ÖS]

Senaryo Finansörü ABD Dışişleri'nden Irak'ın Bütünlüğüne Vurgu... Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Kasım 22, 2014, 11:07:28 ÖÖ]

Sette doğal oluşum.... Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Kasım 22, 2014, 09:01:22 ÖÖ]

Rusya: Petro-savaş' ta bizde varız... Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Kasım 21, 2014, 11:10:11 ÖS]

Zor ve Uzun Bir satranç oyunu... Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Kasım 21, 2014, 06:32:06 ÖS]

‘İSKÂN’ ve ‘SÜRGÜN’ /ULUSALCILIK SÖZLÜĞÜ (9) Gönderen: Habip Hamza Erdem
[Kasım 21, 2014, 02:42:50 ÖÖ]

Stres ve İman İlişkisi...... Gönderen: halukgta
[Kasım 20, 2014, 08:50:50 ÖS]

Çok köşelisin be Coni! Gönderen: Meltem yeli
[Kasım 20, 2014, 12:52:24 ÖÖ]

SİSTEM VE UYUŞTURUCU… Gönderen: Mehmet Akkaya
[Kasım 19, 2014, 01:38:30 ÖS]

Türkiye'nin son durumu 'Üçüncü göz' Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Kasım 19, 2014, 08:56:28 ÖÖ]

AKP-Almanya’da ‘muta nikahı’ kavgası! Gönderen: ahmetdursun
[Kasım 19, 2014, 01:28:59 ÖÖ]

Ne güzel kendileri finanse edip kendileri korkuyor... Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Kasım 18, 2014, 02:37:04 ÖS]

‘BEN SİZE KAN VE GÖZYAŞI ÖNERİYORUM’ Gönderen: Habip Hamza Erdem
[Kasım 18, 2014, 01:10:30 ÖS]

Dün ABD Kuvvetleri Irak yasal terörist Birliklerini Eğitmeye Başladı Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Kasım 17, 2014, 11:42:13 ÖÖ]

Saldırı Kötü İlişkilerin sebebi mi? Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Kasım 16, 2014, 04:34:10 ÖS]

Ynt: Orhan Hançerlioğlu, Felsefe Ansiklopedisi Tamamı 7 Cilt. Gönderen: arsivci1
[Kasım 16, 2014, 12:10:16 ÖÖ]

DUALARDA NE İSTENİYOR ALLAH'TAN ? Gönderen: Talat Alp
[Kasım 15, 2014, 10:15:41 ÖS]

‘Beyci Nasıl Geri Alındı’? Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Kasım 15, 2014, 04:56:26 ÖS]

GÖRÜLEN İHTİYAÇ ÜZERİNE , BİLİNÇLİ SEÇMEN ARANMAKTADIR ( ! ) Gönderen: Talat Alp
[Kasım 15, 2014, 12:24:48 ÖS]

ÇARESİZ ve ETKİSİZ SEÇMEN KİMLİĞİ Gönderen: Talat Alp
[Kasım 15, 2014, 12:02:24 ÖS]

Türkiye'de Suriyeli Sığınmacılara Tepki Artıyor mu? Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Kasım 15, 2014, 09:58:07 ÖÖ]

Tarhan, 'Anadolu'yu Amerika'nın Sesi'ne Anlattı Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Kasım 14, 2014, 03:15:19 ÖS]

Ynt: Osmanlı arşiv araştırmaları için destek kaynaklar... Gönderen: demerer
[Kasım 14, 2014, 04:30:13 ÖÖ]

TÜRKİYE’DE CIA'NIN BESLEDİĞİ ÖRGÜTLER - 2013 Gönderen: Mehmet Akkaya
[Kasım 13, 2014, 11:17:50 ÖS]

Tünel'den gelen ses , Hasret Gönderen: Talat Alp
[Kasım 13, 2014, 08:09:11 ÖS]

Suriyeli mülteci krizi senarist tarafından büyüdükçe büyüyor... Gönderen: Cessur Demirali GÜRSU
[Kasım 13, 2014, 06:52:15 ÖS]