Gönderen Konu: Doç. Dr. İbrahim Öztürk: 'Bütün Alevi kadınları orospudur' !!!  (Okunma sayısı 8887 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı izmirden_esince

• GÖZLEMCİ
  • KATILIMCI
  • *
İstanbul Ticaret Üniversitesi"nde "Uluslararası Ekonomik Kuruluşlar" adlı dersin hocası Doç. Dr. İbrahim Öztürk, 18 Mart Salı günü derste "Benim ailemin düşüncesine göre Alevi kadınları orospudur" demesi derste bulunan öğrencileri çileden çıkarttı.

Alevilere yönelik yüzyıllardır devam eden aşağılama ve iftiralara bir yenisi daha eklendi. Bu hakeretlerin sonuncusunun sahibi: Doç. Dr. İbrahim Öztürk adlı bir öğretim üyesi.

İstanbul Ticaret Üniversitesi"nde "Uluslararası Ekonomik Kuruluşlar" adlı dersin hocası Doç. Dr. İbrahim Öztürk, 18 Mart Salı günü derste "Benim ailemin düşüncesine göre Alevi kadınları orospudur" demesi derste bulunan öğrencileri çileden çıkarttı.

Derste bulunan öğrencilerden 9"u hemen bir şikayet dilekçesi ile durumu İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektörlüğü"ne bildirdiler.

Şikayet dilekçesini işleme aldıklarını ve Doç. Dr. İbrahim Öztürk"ü işten uzaklaştıracaklarını belirten İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ateş Vuran"ın "Bu yapılan insanlık dışıdır, özrü mümkün değildir. Bu adam psikayitrik bir vaka"dır dediği ve üniversitesi adına hakarete uğrayan, rencide edilen öğrencilerden özür dileyeceği belirtildi.

Hakarete uğrayan öğrencilerin, Alevi kadınlara hakeret eden, aşağılayan, onurunu zedeleyen, insanlıkla uzaktan yakından alakası olmayan bu hakeretten dolayı İbrahim Öztürk"ün üniversiteden derhal kovulmasını ve akademik ünvanlarının geri alınmasını talep ettikleri açıklandı.

Doç. Dr. İbrahim Öztürk hakkında hakeretten ve bir toplumu rencide etmesinden dolayı suç duyurusunda bulunulacağı da öğrenildi.

İstanbul Ticaret Üniversitesi"nde dışarıdan ders veren Doç. Dr. İbrahim Öztürk, Marmara Üniversitesi öğretim üyesi ve Zaman Gazetesi yazarı.

Alevi.com - YOL HABER - YOL TV - 20 Mart 2008

--------------------------------------------------------------------------------

Doç. Dr. İbrahim Öztürk"ün sözleri tepkiyle karşılandı

İstanbul Ticaret Üniversitesi Uluslar arası Ticaret Bölümü Başkanı Mim Kemal Öke, "Eğer böyle bir şeyi gerçekten söylediyse elbette hakkında işlem yapılacaktır. Üniversitemiz olayı araştıracak ve gerekeni yapacaktır" dedi.

İstanbul Ticaret Üniversitesi"nde "Uluslararası Ekonomik Kuruluşlar" adlı dersi veren Doç. Dr. İbrahim Öztürk"ün, 18 Mart Salı günü derste "Ben ailemden de biliyorum, yakın çevremin ve toplumun bazı kesimlerinin düşüncesine göre Alevi kadınları orospudur" demesi üzerine derste bulunan öğrenciler, Doç. İbrahim Öztürk hakkında rektörlüğe şikayet dilekçesi verdi.

Öztürk: "Yanlış anlaşıldım"

9 öğrencinin imzasını taşıyan dilekçede, Öztürk"ün derhal görevden uzaklaştırılması ve akademik ünvanlarının geri alınması talep edildi.

Konuyla ilgili Yol TV"nin sorularını yanıtlayan Doç. Dr. İbrahim Öztürk, derste yaptığı konuşma sırasında verdiği bu örneğin tepki ile karşılanması üzerine yanlış anlaşıldığını ve kastının bu olmadığını dile getirdi.

Öztürk, kendisine, Rektörlüğün öğrencilerin verdiği dilekçeyi işleme koyarak kendisinin görevden alınacağını açıkladığının hatırlatılması üzerine, "Rektörlük sekreteri beni aradı ama ben iki gündür derslerimin yoğunluğundan dolayı Rektörle henüz görüşemedim, bu konuda bilgim yok. Pazartesi günü görüşeceğim" dedi. Öztürk, konuyla ilgili olarak yazılı bir açıklama yapacağını ifade etti.

Şikayet dilekçesini işleme aldıklarını ve Doç. Dr. İbrahim Öztürk"ü işten uzaklaştıracaklarını belirten İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ateş Vuran"ın, "Bu yapılan insanlık dışıdır, özrü mümkün değildir. Bu adam psikayitrik bir vaka"dır dediği ve üniversitesi adına hakarete uğrayan, rencide edilen öğrencilerden özür dileyeceği belirtildi.

İstanbul Ticaret Üniversitesi Uluslar arası Ticaret Bölümü Başkanı Mim Kemal Öke ise, öğrencilerin ilk önce kendisine başvurduklarını ve olayın daha sonra Rektörlüğe intikal ettiğini belirtti. Öke, "Bu utanç verici bir durumdur. Eğer böyle bir şeyi gerçekten söylediyse elbette hakkında işlem yapılacaktır. Üniversitemiz olayı araştıracak ve gerekeni yapacaktır" dedi.

Turan Eser: "Akademik ünvanlarının derhal geri alınmasını istiyoruz"

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Alevi Bektaşi Federasyonu Genel Başkanı Turan Eser de ""Doç. Dr. İbrahim Öztürk hakkında, derste Alevilere yönelik ayrımcılık ve hakaret içeren sözlerinden dolayı bağlı bulunduğu üniversitede soruşturma açılmıştır. ABF olarak bu şahsın görevine derhal son verilmesini ve akademik ünvanlarının derhal geri alınmasını istiyoruz. Üniversitede açılan soruşturmanın sonuçlarına uygun olarak suç duyurusunda bulunulacağız""dedi.

YAZAR: PETEK TÜRKMEN / YOL HABER - Alevi.com

--------------------------------------------------------------------------------

Sünniliğe hakaret suç ise Aleviliğe hakaret de suç sayılsın!

Alevilere yönelik olarak son bir hafta içinde İstanbul Üsküdar"daki Esatpaşa İlköğretim Okulu"nda Alevi öğrencilerin Fişlenmesi ve İstanbul Ticaret Üniversitesi"nde yaşanan hakeret olayları ile ilgili olarak DSP İstanbul Milletvekili Süleyman Yağız, TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ BAŞKANLIĞI"na Başbakan Recep Tayyip Erdoğan"ın yanıtlanması isteği ile bir soru önergesi verdi.

TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ BAŞKANLIĞI"NA

Aşağıdaki sorularımın, Başbakan Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından yazılı olarak yanıtlanması isteğimi bilgilerinize sunarım. Saygılarımla.21 Mart 2008

Süleyman Yağız, DSP İstanbul Milletvekili

Alevi Bektaşi Federasyonu Genel Başkanı Sayın Turan Eser"in 20 Mart 2008 tarihli açıklamasında, İstanbul Ticaret Üniversitesi"nde görev yapan Doç. Dr. İbrahim Öztürk"ün 18 Mart 2008 Salı günü derste, "Benim ailemin düşüncesine göre Alevi kadınlar o..." diyerek Alevi kardeşlerimize yönelik çok ağır iftirada bulunduğu belirtilmektedir.

Bu arada Yol TV"nin sorularını yanıtlayan Doç. Dr. İbrahim Öztürk, "Ben ailemden de biliyorum, yakın çevremin ve toplumun bazı kesimlerinin düşüncesine göre Alevi kadınları o"¦" dediğini söylemiş ve yanlış anlaşıldığını iddia etmiştir. Ancak, derste bulunan öğrenciler, Doç. Öztürk hakkında rektörlüğe şikâyet dilekçesi vermişlerdir. Dolayısıyla olayın aydınlatılması gerekmektedir.

Sayın Turan Eser"in aynı açıklamasında, İstanbul Üsküdar"daki Esatpaşa İlköğretim Okulu 5-C Sınıfı"nın türbanlı öğretmeni Necla Tekgül"ün, kendisi gibi ailesi tesettürlü olan öğrencisine görev vererek sınıfındaki Alevi öğrencileri tespit etmesini istediğinin öğrenildiği vurgulanmaktadır. Sayın Eser, açıklamasında ayrıca, "Aleviler"e yönelik ayrımcılık, dışlama ve hakaretler artık devlet okulları, üniversiteler dâhil, hayatın her alanında yaşanan sıradan olaylar hâline getirilmesinin, AKP Hükümeti döneminde artması oldukça düşündürücü ve manidardır" demektedir.

Bu bağlamda sormak istiyorum:

1- Hacı Bektaş Veli"nin, "Eline, beline, diline sahip ol" sözünü temel ilke olarak kabul eden, dolayısıyla namusun her türüne çok büyük önem veren, buna karşın dünyada görülmedik bir iğrençlikle suçlanan Alevi kardeşlerimize yönelik bu tür iftira ve negatif ayrımcılık girişimlerinin AKP Hükümeti döneminde arttığı yönündeki ifadeleri nasıl değerlendiriyorsunuz?

2- Alevi Bektaşi Federasyonu Başkanı Sayın Turan Eser"in gündeme getirdiği olayların sorumluları hakkında ne tür işlem yapılacaktır? Bu tür olayların bir daha meydana gelmemesi için ne gibi önlemler almayı düşünüyorsunuz?

3- Sayın Turan Eser"in aynı açıklamasında yer alan, "Bu hakaret, baskı, sindirme, hukuksuzluk, insan hakları ve çocuk hakları ihlâlleri artık son bulsun. Devlet, gericiliğin, çağ dışıcılığın ve Alevi düşmanlığının üretildiği bataklığın finansmanını bir yana bırakıp, din ve inanç işlerinden elini çeksin! Aleviliğe hakaret taltif nedeni sayılmasın! Sünniliğe hakaret suç ise Aleviliğe hakaret de suç sayılsın! YÖK ve Milli Eğitim Bakanlığı"nın okullarda ayrımcılığa karşı mücadele başlatmaları konusunda hükümet yeni politikalar geliştirmelidir" çağrısını değerlendirecek misiniz?

Süleyman Yağız, İstanbul Milletvekili
Biz barış istiyoruz dediğimiz zaman tam bağımsızlık dediğimizi herkesin anlaması gerekir.

Mustafa Kemal ATATÜRK

Çevrimdışı AKHENATON

• KATILIMCI
  • **
Ynt: Doç. Dr. İbrahim Öztürk: 'Bütün Alevi kadınları orospudur' !!!
« Yanıtla #1 : Mart 09, 2011, 03:50:42 ÖS »
İstanbul Ticaret Üniv. Sabetay Yılmazlara ait, bu söylemi yapmaları doğaldır çünkü yıllardan beri Alevileri kendilerine kalkan yapıyorlar. Aleviler bunların üstüne gitmediği sürece bu söylemlemlere çok maruz kalacaklar.

Prof. açısından bakarsak o da artık meşhur bir prof oldu. Yakında Tv"lerde boy göstermeye başlar, gelsin paralar.

Çevrimiçi ahmetdursun

• KURUCU
  • KATILIMCI
    • Her yaş güzeldir.Değerini geç anlasakta.
Muazzez İlmiye ÇIĞ;MABET FAHİŞELERİ
"Ulusal onur"umuz ve evrensel "Sümerolog"umuz, türbanın tarihi
yüzünden yargılanacak!
http://www.toplumsalbilinc.org/forum/index.php?topic=9950.0
-------
Kaç pezevenk varsa, o kadar fahişe vardır.
http://www.toplumsalbilinc.org/forum/index.php?topic=12573.0
---------
Pavlus" tan KORİNTLİLER"E BİRİNCİ MEKTUP:  1.Ko.11: 6 Kadın başını açarsa, saçını kestirsin. Ama kadının saçını kestirmesi ya da tıraş etmesi ayıpsa, başını örtsün.
http://ahmetdursun374.blogcu.com/kutsal-metinler-sac-tiras/9833523
-------
Hıristiyanlığın temel ilkelerini belirleyen Tarsuslu Aziz Pavlos, "Kadının örtüsüz Tanrı"ya dua etmesi doğru değildir. Kadın örtünmüyorsa saçı kesilmelidir" demiştir.
http://ahmetdursun374.blogcu.com/basortusu-basortusu-islam-dan-once-de-vardi/5631405
-------
ABD,Türk eğitim sistemini nasıl ele geçirdi-1
http://ahmetdursun374.blogcu.com/abd-turk-egitim-sistemini-nasil-ele-gecirdi-1/8482865
-------
ABD,Türk eğitim sistemini nasıl ele geçirdi-2
http://ahmetdursun374.blogcu.com/abd-turk-egitim-sistemini-nasil-ele-gecirdi-2/8482919
--------
ABD,Türk eğitim sistemini nasıl ele geçirdi-3
http://ahmetdursun374.blogcu.com/abd-turk-egitim-sistemini-nasil-ele-gecirdi-3/8482939
--------
ABD,Türk eğitim sistemini nasıl ele geçirdi-4
http://ahmetdursun374.blogcu.com/abd-turk-egitim-sistemini-nasil-ele-gecirdi-4/8482957

poyraz vurgun

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Mart 11, 2011, 01:43:15 ÖS »
Bence bu adamin yazdigi gazete (ZAMAN) ve Amerikanin kucaginda yasayan agababasi Fettullah Gulen de dahil olmak uzere butun cemaat orospuluga en guzel ornektir; onlar kendilerinde gorduklerini yansitiyorlar.

Bu adam istiklal hamami kesecisi Muhsin, Recep Ivedik ve Osman aga esliginde Belgrad ormanlarinda soyle guzel bir cam havasi almayi fazlasiyla haketmistir, hak edene hakki verilmelidir, islam oyle diyor.. :)

Çevrimiçi ahmetdursun

• KURUCU
  • KATILIMCI
    • Her yaş güzeldir.Değerini geç anlasakta.
« Yanıtla #4 : Mart 11, 2011, 03:14:11 ÖS »
Hak edene hakkını vermek.
BAKARA SURESİ:  124 Hani Rabbi, İbrahim"i bazı kelimelerle imtihana çekmiş, o da onların hakkını vermişti de Rab şöyle demişti: "Seni insanlara önder yapacağım." İbrahim, "Soyumdan birilerini de" deyince Allah: "Benim ahdim zalimlere ulaşmaz." buyurdu.

RUM SURESİ :  38 O halde, akrabaya hakkını ver. Yoksula, yolda kalmışa da. Allah"ın yüzünü isteyenler için bu daha hayırlıdır. İşte böyleleridir, kurtuluşa erenler.

CİN SURESİ :  13 "Biz, doğruya ve güzele kılavuzlayanı dinleyince, ona inandık. Rabbine inanan kişi ne hakkının eksik verilmesinden korkar ne de tecavüze uğrayıp kuşatılmaktan."

HAC SURESİ :  40 Onlar sırf, "Rabbimiz Allah"tır" dedikleri için haksız yere yurtlarından çıkarıldılar. Eğer Allah"ın, insanların bir kısmını bir kısmıyla defetmesi olmasaydı, içlerinde Allah"ın adı çokça anılan manastırlar, kiliseler, havralar ve mescitler her halde yerle bir edilirdi. Allah, kendisine yardım edene elbette yardım eder. Allah elbette Kavî, Azîz"dir.

Son İletiler/Konular

DERİN DEVLET’İN SIĞ YORUMLARI Gönderen: Habip Hamza Erdem
[Dün, 03:29:04 ÖS]

Ynt: Tarihin büyük sırları, Paul Aron. Gönderen: rimpo
[Dün, 01:55:41 ÖS]

Ynt: Orhan Hançerlioğlu, Felsefe Ansiklopedisi Tamamı 7 Cilt. Gönderen: andemirkan
[Dün, 12:50:37 ÖÖ]

Dünya dışı yaşam bulundu mu? Gönderen: ahmetdursun
[Temmuz 06, 2015, 11:58:05 ÖS]

ȘU YUNANLI ‘BÜYÜK MİLLET’ VESSELAM Gönderen: Habip Hamza Erdem
[Temmuz 06, 2015, 08:46:01 ÖS]

Ynt: Orhan Hançerlioğlu, Felsefe Ansiklopedisi Tamamı 7 Cilt. Gönderen: TurkumDogruyum
[Temmuz 05, 2015, 09:22:19 ÖS]

5 KİŞİ BİR İNSANA GİRDİK BU KURBAN BAYRAMINDA! Gönderen: ahmetdursun
[Temmuz 05, 2015, 01:51:59 ÖS]

YUNANİSTAN’IN DEMOKRASİ SINAVI Gönderen: Habip Hamza Erdem
[Temmuz 05, 2015, 12:56:45 ÖÖ]

Ynt: Orhan Hançerlioğlu, Felsefe Ansiklopedisi Tamamı 7 Cilt. Gönderen: Kamilonaran
[Temmuz 04, 2015, 10:52:41 ÖS]

Ynt: Çiftlik cennetimiz, Bilet namazımız. Gönderen: ByEmre
[Temmuz 04, 2015, 04:51:34 ÖS]

BAS DEHASI MARCUS MILLER Gönderen: Habip Hamza Erdem
[Temmuz 04, 2015, 02:31:19 ÖS]

Sınırımızda 3 bin MOSSAD ajanı, palavra mı? Gönderen: ahmetdursun
[Temmuz 03, 2015, 01:47:20 ÖÖ]

İran: Esad’a müdahele ederseniz Türkiye’yi vururuz. Gönderen: ahmetdursun
[Temmuz 02, 2015, 01:56:07 ÖS]

ÜMİT ÖZDAĞ’DA STRATEJİ Gönderen: Habip Hamza Erdem
[Temmuz 02, 2015, 06:08:22 ÖÖ]

YENİ DÜNYA DÜZENİNDE SONUN BAȘLANGICI Gönderen: Habip Hamza Erdem
[Temmuz 01, 2015, 02:21:51 ÖÖ]

Doğu Türkistan' yalanları... Gönderen: ahmetdursun
[Haziran 30, 2015, 05:46:00 ÖS]

Erdoğan'ın yargılanma sürecinde çok vahim gelişmeler oluyor, IŞİD'linin kimlik.. Gönderen: ahmetdursun
[Haziran 30, 2015, 05:10:15 ÖS]

DÜZEY KAVRAMI Gönderen: Habip Hamza Erdem
[Haziran 29, 2015, 08:08:42 ÖS]

28 HAZİRAN TAU-GÜNÜ Gönderen: ahmetdursun
[Haziran 29, 2015, 04:58:59 ÖS]

NASA SpaceX roket patlamasını sansürlemeyi tercih etti. Gönderen: ahmetdursun
[Haziran 29, 2015, 04:50:33 ÖS]

Sezen Aksu 7 Haziran'da Hepimize Ayar Verdiler! Gönderen: ahmetdursun
[Haziran 28, 2015, 11:30:23 ÖS]

Yazık oldu Erdoğan'a, biletini erken kestiler. Gönderen: ahmetdursun
[Haziran 28, 2015, 01:30:25 ÖÖ]

EY SOLCU ! Gönderen: Habip Hamza Erdem
[Haziran 27, 2015, 05:39:13 ÖS]

Obama, eşcinsel evlilik kararına sevindi. Gönderen: ahmetdursun
[Haziran 27, 2015, 03:40:53 ÖS]

FRANSA’DAKİ KESİK BAȘ Gönderen: Habip Hamza Erdem
[Haziran 27, 2015, 12:51:41 ÖÖ]

CİHAN DURA’NIN ‘MİLLET’İ Gönderen: Habip Hamza Erdem
[Haziran 26, 2015, 10:42:15 ÖS]

Teravih Namazı Ve Peygamberimiz...... Gönderen: halukgta
[Haziran 25, 2015, 08:34:48 ÖS]

BATI ERDOĞAN’I NASIL GÖRÜYOR ? Gönderen: Habip Hamza Erdem
[Haziran 25, 2015, 12:57:17 ÖÖ]

TBMM genelev değildir. Gönderen: ahmetdursun
[Haziran 24, 2015, 02:21:27 ÖS]

ZERRE-İ MİSKAL Gönderen: Habip Hamza Erdem
[Haziran 24, 2015, 05:37:49 ÖÖ]

Avrupa'da Müslüman antipatisi. Gönderen: ahmetdursun
[Haziran 23, 2015, 02:01:37 ÖS]

EMPERYALİZM’İN M’Sİ Gönderen: Habip Hamza Erdem
[Haziran 23, 2015, 02:24:52 ÖÖ]

ERMENİ FAALİYETLERİ Gönderen: ahmetdursun
[Haziran 20, 2015, 04:47:58 ÖS]

Gizli hesapları Amerikalı ajan bildirdi Gönderen: ahmetdursun
[Haziran 20, 2015, 12:07:17 ÖS]

ÖZEL HASTANELERE GİDERKEN YANINIZDA BULUNSUN. Gönderen: ahmetdursun
[Haziran 20, 2015, 01:14:23 ÖÖ]

HDP artık PKK değildir. PKK, AKP ile iş birliği içindedir. Bahçeli Efendiye ilan Gönderen: ahmetdursun
[Haziran 20, 2015, 12:44:51 ÖÖ]

DAVA AÇAN EMEKLİ 23 BİN LİRA KAZANDI Gönderen: ahmetdursun
[Haziran 19, 2015, 08:17:39 ÖS]

DEVLET, DEVRİM, DEMOKRASİ 1,5 Gönderen: Habip Hamza Erdem
[Haziran 19, 2015, 06:43:59 ÖS]

İstiklâl Mahkemeleri Uluslararası Sempozyumu Gönderen: ahmetdursun
[Haziran 19, 2015, 03:02:39 ÖÖ]

Bahçeli, 80 vekille milletin başına bela olmaya devam ediyor. Gönderen: ahmetdursun
[Haziran 19, 2015, 01:09:04 ÖÖ]

DEVLET, DEVRİM, DEMOKRASİ Gönderen: Habip Hamza Erdem
[Haziran 18, 2015, 02:15:02 ÖS]

Ramazan Ayının Bereketi Üzerinize Olsun. Gönderen: halukgta
[Haziran 18, 2015, 01:49:43 ÖS]

Çaylara katkı maddesi katılamayacak, bu güne kadar ne içtik? Gönderen: ahmetdursun
[Haziran 17, 2015, 01:30:32 ÖS]

700 bini aşkın kişinin Türkiye sınırına akın etme endişesi. Gönderen: ahmetdursun
[Haziran 17, 2015, 01:15:49 ÖÖ]

ABD Rusya’yı uyarıyor. Gönderen: ahmetdursun
[Haziran 17, 2015, 12:15:47 ÖÖ]

Davutoğlu Türkiye'yi tehdit ediyor. Gönderen: ahmetdursun
[Haziran 16, 2015, 12:51:52 ÖS]

ABD'den emir geldi, Hükümet kurulabilir...! Gönderen: ahmetdursun
[Haziran 16, 2015, 12:11:08 ÖS]

Türkmenleri, ABD uçakları da vuruyor Gönderen: ahmetdursun
[Haziran 16, 2015, 10:53:08 ÖÖ]

ÇANKAYA NOTERİ Gönderen: Habip Hamza Erdem
[Haziran 15, 2015, 03:50:25 ÖS]

WikiLeaks'te adı geçen Türk firması çip üretti. Gönderen: ahmetdursun
[Haziran 15, 2015, 01:45:33 ÖS]

Baykal, Erdoğan'ı yedirtmem, 17-25 Aralık protokolde yer alamaz. Gönderen: ahmetdursun
[Haziran 15, 2015, 01:10:27 ÖS]

Ey Bahçeli, Milleti “OYALAMAK” görevin bitmedi mi? Gönderen: ahmetdursun
[Haziran 15, 2015, 12:33:47 ÖS]

17-25 Aralık dosyası yeniden açılacak, tapeler imha edildiyse... Gönderen: ahmetdursun
[Haziran 15, 2015, 12:09:15 ÖÖ]

Müstafi Hükümet giderayak para AKlama yollarını buldu. Gönderen: ahmetdursun
[Haziran 14, 2015, 08:31:13 ÖS]

TEK Mİ ÇİFT Mİ ? Gönderen: Habip Hamza Erdem
[Haziran 13, 2015, 07:59:06 ÖS]

Bahçeli’ye ABD tarafından özel görev mi verildi? Gönderen: ahmetdursun
[Haziran 13, 2015, 01:12:02 ÖÖ]

Cumhurbaşkanı istifa talimatı mı aldı, 2. Dolmabahçe sırrı mı? Gönderen: ahmetdursun
[Haziran 12, 2015, 04:05:35 ÖS]

Kemal Derviş, AKP-Y-CHP büyük koalisyonu. Kızma hakkı kimin olmalı? Gönderen: ahmetdursun
[Haziran 12, 2015, 03:04:15 ÖS]

SON DELİK Gönderen: Habip Hamza Erdem
[Haziran 12, 2015, 12:25:25 ÖÖ]

KOALİSYON OLASILIĞI % 84 Gönderen: ahmetdursun
[Haziran 11, 2015, 04:40:40 ÖS]

Reenkarnasyon, Tekrar Yaratılma Kur'an da Var mıdır? Gönderen: halukgta
[Haziran 11, 2015, 11:20:34 ÖÖ]

SİZE SÖZ VERDİĞİM YAZI Gönderen: Habip Hamza Erdem
[Haziran 11, 2015, 12:53:36 ÖÖ]

Bartın, Parmak izinden cinsiyet tespit sistemi dünyada ilk. Gönderen: ahmetdursun
[Haziran 10, 2015, 11:13:27 ÖS]

Hükümet kurma çalışmaları KaçAK Saray'ı meşrulaştıracak mı? Kılıçdaroğlu sözünü Gönderen: ahmetdursun
[Haziran 10, 2015, 11:01:06 ÖS]

Baykal Erdoğan ile neden görüşür, siyasi ahlak bu kadar mı ucuzladı? Gönderen: ahmetdursun
[Haziran 10, 2015, 04:03:52 ÖS]

Din ticaretini bitiremeyenler hükümet kurmamalıdırlar. Gönderen: ahmetdursun
[Haziran 10, 2015, 02:01:16 ÖS]

Prof. Dursun Ali Ercan'ın seçim analizi. Gönderen: ahmetdursun
[Haziran 09, 2015, 02:00:30 ÖS]

Plakasız araçlar kimin çıktı Gönderen: ahmetdursun
[Haziran 09, 2015, 01:29:54 ÖS]

Fuat Avni, Evraklar Başbakanlıkta yakılıyor... Gönderen: ahmetdursun
[Haziran 08, 2015, 12:09:55 ÖS]

Halk Erdoğan'a “Ey Tayyip, ananı da al ve git” demiştir. Uğur Mumcu yine ... Gönderen: ahmetdursun
[Haziran 07, 2015, 11:03:11 ÖS]

Türk tarihini değiştirecek keşif! Gönderen: ahmetdursun
[Haziran 07, 2015, 05:31:26 ÖS]

Son dakika, Diyarbakır'da patlama... Gönderen: ahmetdursun
[Haziran 06, 2015, 12:11:05 ÖÖ]

AK Polislerin kararttığı yaşamlar. Gönderen: ahmetdursun
[Haziran 05, 2015, 11:37:06 ÖS]

Hergün diş fırçalamak kanser yapıyor. Gönderen: ahmetdursun
[Haziran 05, 2015, 04:30:59 ÖS]

Mutlu Diş Gönderen: TurkiyeDis
[Haziran 05, 2015, 04:17:35 ÖS]

Botoks Gönderen: TurkiyeDis
[Haziran 05, 2015, 04:13:30 ÖS]

Turkiye Diş Hastanesi Gönderen: TurkiyeDis
[Haziran 05, 2015, 04:12:42 ÖS]

Ankara Diş Hastanesi Gönderen: TurkiyeDis
[Haziran 05, 2015, 04:12:03 ÖS]

İmplant Gönderen: TurkiyeDis
[Haziran 05, 2015, 04:10:23 ÖS]

Ynt: Ahmet Dursun'un 12 Haziran manifestosu. Gönderen: ahmetdursun
[Haziran 05, 2015, 01:47:53 ÖS]

Cem Özdemir' i Protesto Gönderen: ahmetdursun
[Haziran 05, 2015, 01:31:35 ÖS]

BİR KARA KİTAP Gönderen: Habip Hamza Erdem
[Haziran 05, 2015, 03:21:24 ÖÖ]

Ynt: Ahmet Dursun'un 12 Haziran manifestosu. Gönderen: ferdi
[Haziran 04, 2015, 06:16:15 ÖS]

Sinekler şaşırtıcı derecede zekilermiş ancak biz, arıları sarhoş bilirdik. Gönderen: ahmetdursun
[Haziran 04, 2015, 02:35:19 ÖS]

SEÇİM, SANDIK ve DEMOKRASİ Gönderen: Habip Hamza Erdem
[Haziran 04, 2015, 12:55:31 ÖÖ]

‘VATANSIZ SOLCU’NUN VATANI Gönderen: Habip Hamza Erdem
[Haziran 01, 2015, 04:47:02 ÖS]

Kahpe Bizans'a yasak geldi! Gönderen: ahmetdursun
[Mayıs 31, 2015, 02:18:04 ÖS]

CHP’nin mega kentinde genelev de olacak mı! Gönderen: ahmetdursun
[Mayıs 27, 2015, 05:06:16 ÖS]

Cem Vakfı AİHM Duruşması 3 Haziran 2015 Strazburg. Gönderen: ahmetdursun
[Mayıs 27, 2015, 03:27:54 ÖS]

TIP, tarih bilim midir? Gönderen: ahmetdursun
[Mayıs 27, 2015, 02:55:08 ÖS]

Emanetleri Ehline Vermekten Ne Kast Edilmiştir. Gönderen: halukgta
[Mayıs 27, 2015, 12:51:32 ÖS]

Ynt: Tümülüsler Gönderen: ahmetdursun
[Mayıs 26, 2015, 02:47:25 ÖS]

Ynt: Tümülüsler Gönderen: hamide
[Mayıs 26, 2015, 01:57:51 ÖS]

Ey mü’min, uyarıyorum, Tayyip Erdoğan sizi şirke davet ediyor. Gönderen: ahmetdursun
[Mayıs 25, 2015, 12:58:15 ÖS]

Astrolojik kişilik ve örgütsel bağlılık arasındaki ilişki. Üniversite ihaneti... Gönderen: ahmetdursun
[Mayıs 23, 2015, 06:51:07 ÖS]

Araç sahipleri dikkat! Ceza bu yolda kesiliyor. Gönderen: ahmetdursun
[Mayıs 23, 2015, 04:10:45 ÖS]

Ynt: Orhan Hançerlioğlu, Felsefe Ansiklopedisi Tamamı 7 Cilt. Gönderen: ahmetdursun
[Mayıs 23, 2015, 01:59:08 ÖÖ]

Ynt: Tümülüsler Gönderen: ahmetdursun
[Mayıs 23, 2015, 01:53:13 ÖÖ]

Tümülüsler Gönderen: Meltem yeli
[Mayıs 23, 2015, 01:19:56 ÖÖ]

Kuran’daki Allah’ın cinsiyeti nedir? Gönderen: ahmetdursun
[Mayıs 23, 2015, 01:12:54 ÖÖ]

Ynt: Orhan Hançerlioğlu, Felsefe Ansiklopedisi Tamamı 7 Cilt. Gönderen: byblue19
[Mayıs 22, 2015, 07:31:36 ÖS]

Kutsal kitabımız… Gönderen: ahmetdursun
[Mayıs 22, 2015, 05:20:05 ÖS]

Ynt: RUMİ FORUM Gönderen: Kemal Denizer
[Mayıs 22, 2015, 10:04:14 ÖÖ]

Ynt: RUMİ FORUM Gönderen: HakareT
[Mayıs 21, 2015, 05:59:11 ÖS]

ABD Uçakları Türkiyelileri Vurdu...!!! Gönderen: ahmetdursun
[Mayıs 21, 2015, 01:40:39 ÖS]

TSK'de Paralel avı başlıyor. Gönderen: ahmetdursun
[Mayıs 21, 2015, 12:53:32 ÖS]

Cumhurbaşkanlığı sözcüsü, 7 Haziran seçim sonuçlarında hile yapılacağı iddiaları Gönderen: ahmetdursun
[Mayıs 21, 2015, 12:44:33 ÖS]

Nisa Suresi 43. Ayetin Hükmü Kalkmıştır, Nesh Edilmiştir Diyenlere.... Gönderen: halukgta
[Mayıs 21, 2015, 11:14:18 ÖÖ]

MUHASEBECİ KEMAL Gönderen: Habip Hamza Erdem
[Mayıs 21, 2015, 01:54:25 ÖÖ]

"Rüyada nikahlandık" diyerek 10 yaşındaki kızı istedi! Gönderen: ahmetdursun
[Mayıs 20, 2015, 06:31:26 ÖS]

Spikerin itirafı, zihin kontrolü için haberlere konuk çıkarıyoruz. Gönderen: ahmetdursun
[Mayıs 18, 2015, 04:49:10 ÖS]

Hz. SECSİS yürü ya kulum derse bu anketler fos çıkar. Gönderen: ahmetdursun
[Mayıs 18, 2015, 04:26:25 ÖS]

Cumhurbaşkanı Peygambere cahil diyor, müritleşen mü'min ayakta alkışlıyor. Gönderen: ahmetdursun
[Mayıs 18, 2015, 04:13:19 ÖS]

Erdoğan Arnavutluk'tan rüşvet telebinde bulundu. Gönderen: ahmetdursun
[Mayıs 18, 2015, 03:47:27 ÖS]

AP’den Serdar Coşkun'un talimatına sert tepki. Gönderen: ahmetdursun
[Mayıs 18, 2015, 03:42:10 ÖS]

6G teknolojsi neler getirecek? Gönderen: ahmetdursun
[Mayıs 17, 2015, 01:48:52 ÖÖ]

Özel Harekât Polisleri ile Askerler çatıştı! 5 polis öldü! Gönderen: ahmetdursun
[Mayıs 16, 2015, 11:43:58 ÖS]

Zorunlu Trafik Sigortası Poliçelerinde Değişiklik Yapıldı Gönderen: ahmetdursun
[Mayıs 14, 2015, 07:12:18 ÖS]

BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE İLETİŞİM KURULU KARARI Gönderen: ahmetdursun
[Mayıs 14, 2015, 05:41:15 ÖS]

Eşek sütü kanserli hücreleri yüzde 50 oranında öldürüyor. Gönderen: ahmetdursun
[Mayıs 14, 2015, 02:13:10 ÖS]

MİT TIRLARINI YAKALAYAN SAVCI AZİZ TAKÇI'NIN SAVUNMA METNİ (Devamı) Gönderen: Kemal Denizer
[Mayıs 14, 2015, 03:50:44 ÖÖ]