GENEL BİLGİ PAYLAŞIMI > Din Üzerine paylaşımlar

Tayyip Erdogan'ın sevgilisi evli bir kadın mı?

<< < (4/6) > >>

ahmetdursun:
BBC Tayyip Erdoğan"ın iki eşi olup olmadığını sordu.

Ali Babacan BBC de soruları yanıtladı

Konu: Babacan"ın BBC"deki cevabı

Prof. Dr. Sümer Haşimoğlu

27.3.2011

http://ahmetdursun374.blogcu.com/bbc-tayyip-erdogan-in-iki-esi-olup-olmadigini-sordu/10052101

Aynı yorum Önce Babacan "biz eslerimizden memnunuz ama" dedi " İkinci eş alma bir tercih meselesidir". Şoke olduk... Şeklinde başka bir kanalda daha verilmiş.
Tarih yeni ama olsun, haber başka yerlerden de teyit edilmiş oldu.
http://www.internetajans.com/default.asp?nid=104324

nur:
YAZIKLAR OLSUN BU ASILSIZ YALAN YANLIS HABERLERI CIKARANLARA YAYANLARA VE YAYINLAYAN SIZLERE YAZIKLAR OLSUN ÜNLENMEK ISTIYORSANIZ BU GIBI CIRKIN ASILSIZ YALANLARLA GÜNDEME GELMEK ISTIYORSANIZ SEREFSIZIN TAAA KENDISISINIZ ADAM OLUN ADAM GIBI ISLER YAPIN ADAM GIBI TANININ SIZLERDE BILIYORSUNUZKI HATTA BÜTÜN DÜNYADA BILIYORKI BASBAKAN RECEP TAYYIP ERDOGAN NAMUSLU SEREFLI HAYSIYETLI BIR BASBAKAN BIR KOCA BIR BABADIR SIZLER BU SEREFSIZLIGI YAPARSINIZDA O YINE YAPMAZ BU IFTIRALARI NIYE ATTIGINIZI BILIYORUZ KENDI PISLIKLERINIZI ÖRTEBILMEK ICIN AMA BU HALK ARTIK YEMIYOR YUTMUYOR INANMIYOR SADECE SIZIN GIBILERE ACIYORUZ TÜKÜRESIM VAR SURATLARINIZA AMA INANINKI TÜKÜRÜGÜME ACIRIM ZIYAN OLUR O SIZIN PIS SURATLARINIZDA

Gökbayrak:
 "nur "  rumuzlu üye


hatasiz kul ariyorsaniz ,bunu  tayyip`de aramayin
yalanci sahitlige soyunmayinahmetdursun:
Tayyip Efendiyi hâlâ "Millet Seçti" diyenlere bir yazı.

Not: Resimler TOGEÇ arşivindendir.

Tayyip"in 8 hesapta 800 milyon doları var"

Silivri Cezaevi"nde hayatını kaybeden MİT"çi Kaşif Kozinoğlu, Türkiye gündemini sarsacak çok önemli açıklamalarda bulundu. Kozinoğlu, Başbakan Tayyip Erdoğan"ın İsviçre bankalarındaki 8 ayrı hesapta yaklaşık 800 milyon dolar parası olduğunu açıkladı. Kozinoğlu, bu gizli hesapların belgelerini Alman istihbarat örgütü BND"nin 30 milyon Euro karşılığında temin ettiğini ifade etti. Almanya"nın belge ve bilgileri Eyşan Adalarındaki İsviçre Bankası müdürü üzerinden elde ettiğini belirten Kozinoğlu, Almanya"nın belgeleri Erdoğan"a karşı koz olarak kullandığını vurguluyor.İşte Kozinoğlu"ndan çarpıcı açıklamalar:

"˜Almanya koz olarak kullanıyor"

"Avrupa ülkelerinden; Almanya, Fransa, Hollanda, Avusturya ve Norveç gizli servisleri ile İsrail, AKP"nin iktidarda olmasını, kendi ülkelerine yönelik tehdit olarak görmekte. Bu bağlamda kendi hükümetlerini etkilemekte ve bilgilendirmektedir. Özellikle Alman, Fransız ve Hollanda gizli servisleri, AKP bağlamında son 3 yıldır yoğun bir şekilde kendi aralarında bilgi paylaşımı gerçekleştirmektedir.

Almanya, AKP"ye karşı koz olarak kullanmak amacıyla Recep Tayyip Erdoğan"ın İsviçre bankalarında bulunan 800 milyon ABD doları civarındaki 8 ayrı hesabının numaralarını ve paraların kimler adına yatırıldığını bir İsviçre Bankası müdürünü kullanarak, 30 milyon Euro karşılığında temin etmiştir (Bazı AKP yöneticilerinin hesapları da dahil).

"˜Beni gafil avladılar"

Recep Tayyip Erdoğan"a ait aynı belgeler CIA"nın elinde de mevcuttur. Ancak bu belgeleri CIA Türkiye"deki kaynaklarından temin etmiştir. Belgelerin temin edilmesi sonrası zamanın Ankara"daki ABD Büyükelçisi, söz konusu 8 hesabı mesaj olarak da yazmıştır. Bu Wikileaks"ta da yayınlanmıştır. Hiçbir ABD Büyükelçisi elinde belge olmadan merkezine mesaj göndermez!

Aynı belgeler MİT Müsteşar Yardımcısı Ahmet Köksoy"da da mevcuttur. Aydın Güler"de de AKP"ye ilişkin çok ciddi bilgiler vardır. MİT Müsteşarı Hakan Fidan, bu nedenlerle, istememesine rağmen MİT Ankara Bölge Başkanlığı yapan Aydın Güler"i ve MİT İstanbul Bölge Başkanlığı yapan Ahmet Köksoy"u MİT Müsteşar Yardımcısı yapmıştır. Ben Afganistan"da olduğum için yani belgelerden uzak olduğum için beni gafil avladılar. Öyle zannediyorlar!"

aydinlikgazete

***

Ovacık'ta 5 bin kişilik protesto - Milliyet Haber

TUNCELİ'nin Ovacık İlçesi'nde zihinsel engelli 14 yaşındaki A.K., adlı kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla halk tarafından linç edilmek istenen TEDAŞ'ta işçi, AK Parti Ovacık İlçe eski Başkanı 38 yaşındaki Rıza Ç., sabaha karşı tutuklandı. İlçede toplanan 5 bin kişi protesto yürüyüşü yaparak, cinsel istismarı protesto etti.

10 Haziran 2010
Milliyet

Şantajla suçlanan AKP İlçe başkanı istifa etti

18 Haziran 2008

SUAT SÖĞÜT Antalya DHA

Antalya'nın Finike İlçesi'nde, AKP İlçe Başkanı İsmail Katkıcı'nın, cinsel ilişkiye girdiği sırada kaydettiği görüntülerle kendisine şantaj yaptığını ileri süren 48 yaşındaki A.T., savcılığa suç duyurusunda bulundu. Görevinden istifa eden, evli ve 3 çocuk babası Katkıcı ise siyasi rakiplerinin kendisine tuzak kurduğunu iddia etti.
Milliyet


İşte nikâhsız ilişkiden bebeği olan AKP’li bakan

Yazdıklarımız çamur at izi kalsın kabili şeyler değildi.

18 Mayıs 2011
Bana bir ihbar yapılmış ve ben de onu ayrıntılarına kadar araştırmıştım.

Sonuç mu?
Evet ortada nikâhsız ilişkiden edinilmiş bir bebek vardı!

Peki kim midir bu bebek sahibi?
Kendisi halen milletvekilidir.
Ayrıca AKP hükümetlerinde uzun yıllar bakanlık yapmıştır.

Hangi Bakanlık mı?
Enerji ve Tabii Kaynaklar!

Peki kim midir o isim?
AKP Ordu Milletvekili Hilmi Güler’dir.
yenicaggazetesi

HAÇLI VİCDANI


Kaçan altı yüz Libya’lı Akdeniz’in ortasında kalıyorlar. AKP ve muhalefetin oyları ile NATO emrine verilen, bizim Deniz Kuvvetlerine bağlı gemilerimiz bunları kurtarmak istiyor.

Batının Haçlı vicdanı ile hareket eden siyasi iktidar, komuta NATO’ da diyerek, göz göre ölümlerine neden oluyor.
Odatv.com

 Bu kadar özetten sonra işte soru:

AKP Müslüman’dır diyerek ona oy verebilenler ne kadar Müslüman’dır?

Yetmez ama tüm bunlara eveeeeeet…!

ahmetdursun:
Başbakan kendisi hakkında hakaret ima edenlere bile dava açıyor. Dün Nimet Çubukçu'nun boşanmasından sonra internette "Nimet Çubukçu, Tayyip Erdoğan ilişkisi" konuşulmaya başlandı. Bu konuda bir internet taraması yapılınca "Nadire İçkale Recep Tayyip Erdoğan İlişkisi" başlığı dikkatimi çekti.

Merak ettiğim ise şu. Tayyip Erdoğan ve Avukatları neden bu iddiaları gündeme getirenlere dava açmıyorlar.

İşte gazetevitrin.com'da yer alan ilginç haber.

***SES VE GÖRÜNTÜLERİ HABER YAPMAK YASAKLANIYOR
ÇÜNKÜ AŞAĞIDAKİ HABERİN VİDEO KAYDI HER AN İNTERNETTE DÜŞEBİLİR

Tayyip Erdoğan ve Nadire İçkale Aşkı
Tayyip Erdoğan meydanlarda bel altı siyaseti yapmaya devam ederken gündeme bomba gibi bir iddia düştü:

Nadire İçkale isimli kişi ile Tayyip Erdoğan arasında ilişki olduğu iddiası kulaktan kulağa yayıldı.

Bu ilişkiye dair bir videonun bulunduğu söylense de henüz görüntüler internet ortamına sızmadı. Yakında bekliyoruz inşallah.

İddiaların tamamının doğru olduğunu yani Tayyip Erdoğan’ın eşini aldattığını varsayalım

Bundan bize ne?

Böylesine iğrenç bir ilişki Tayyip Erdoğan ve Emine Erdoğan çiftinin sorunudur, Başka hiç kimseyi ilgilendirmez

Bizim tartışmamız gereken şey özel hayatı hiçe sayan AKP uygulamalarıdır

Öncelikle telefon dinlemelerini ele alalım Hangimiz telefonda rahat rahat konuşabiliyoruz?

Ergenekon davasının delil klasörlerinde öyle telefon konuşmaları var ki suç unsuru olduğu için değil sadece ve sadece insanları karalamak için orada yer alıyor

İnternete sızan telefon konuşmaları bu ülkede yasadışı olarak dinleme yapıldığının en büyük kanıtıdır Birileri bütün Türkiye’yi dinliyor ve gündem belirleyecek şekilde ellerindeki kayıtları internete sızdırıyor

Son dönemin bir başka modası alan dinlemeleridir. Bir savcı bile çalışma odasında jammer bulunduruyorsa vay bu ülkenin haline!

İşte bu düzenin özel hayatı genel hayat yapan düzeni kuran kişi Tayyip Erdoğan’dır

Ve şimdi kendisi ile ilgili iddialar ortaya çıkmıştır. Deniz Baykal çıkıp “Tayyip Erdoğan beline hâkim olamadı” dese hoş olur mu?

Elbette olmaz…

Ama Tayyip Erdoğan aynı cümleyi Deniz Baykal için söylemişti.

Türk siyasetini artık kasetler yönlendirmektedir. Bir kaset ortaya çıktı, CHP’de genel başkan değişti. Bir kaset ortaya çıktı MHP seçim öncesinde sıkıntılı anlar yaşadı.

Tayyip'in bu tür bir kaseti ortaya çıksa, acaba tepkisi ne olur?

İstifa eder mi?

Bugün CHP ve MHP’nin kasetlerini servis edenler AKP ile işleri bittiği zaman bambaşka kasetler servis ederler.

Özel hayat herkes için özel olduğu zaman anlam taşır Birbirleri ile benzerlik taşıyan Deniz Baykal ve MHP’liler ile ilgili iddialar genel Tayyip Erdoğan’ınki ise özel olursa anlam taşımaz!

NADİRE İÇKALE KİMDİR?
Tayyip Erdoğan ile ilişkisi olduğu iddia edilen Nadire İçkale’nin ismi kulaktan kulağa yayılmaya devam ediyor

Peki ya kimdir bu isim?

Geçmiş yıllarda neler yapmıştır?

Gazete arşivlerini incelediğimizde şöyle bir tablo çıkıyor karşımıza;

Özal döneminde Özalcı…
Çiller döneminde Çillerci…
Tayyip döneminde Tayyipçi…

Yani Nadire İçkale iktidara göre sosyal yaşamına şekil veren bir isimdir 90’lı yıllarda modern görünümü ile gazetelerde boy gösterirken daha sonra kapanıp bambaşka şekilde haberlere konu olmuştur.

2004 yılında yaptığı Umre ziyareti dini bir ibadetten öteye geçip şov gösterisine dönüşmüştü İçkale’nin bu tavrı dini hassasiyeti yüksek çevrelerde bile rahatsızlığa neden olmuştu.

Erdoğan ile İçkale’nin tanışması yıllar öncesine dayanmaktadır 25.06.1995 tarihli Milliyet gazetesinde ”Bayan Erbakan’ın Arkadaş Sevgisi” başlığıyla şöyle bir haber yer almıştı;

“RP lideri Erbakan’ın kadınlarla yaptığı yemekli toplantıya katılan eşi Nermin Erbakan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’la aynı masayı paylaştı.

Nermin Erbakan’ın masasını paylaştığı bir başka kişi de İçkale Oteli’nin sahibi Nadire İçkale’ydi Nermin Hanım’la çocukluk arkadaşı olduğunu söyleyen Nadire İçkale; şık tayyörü fönlü saçları ve makyajıyla dikkatleri üzerine çekti” Gazete Kupürleri ektedir.

Nadire İçkale ile Tayyip Erdoğan’ın arasında ilişki olduğu iddiası aslında yeni bir şey değil Geçmiş dönemde de bu iddia gündeme gelmişti.

Tayyip Erdoğan Deniz Baykal’a “beline hâkim olamadı” dediğinde bu iddialar yeniden hatırlandı

Nadire İçkale’nin yakınları çeşitli paylaşım sitelerinde ilişki iddialarını gündeme getirenlere sert tepki göstermektedir Şu anda konuştuğumuz her şey sadece iddia boyutunda olduğu için onları anlayışla karşılayabiliriz eğer iddialar yalan ise gösterdikleri tepki az bile sayılabilir Ancak Tayyip Erdoğan’ın özel hayatı hiçe sayan uygulamalarından bunalanların ilişkinin hangi boyutta olduğunu merak etmesi de anlayışla karşılanmalıdır!

Deniz Baykal’ın videosu çıktığında Baykal bunun bir komplo olduğunu anında açıklamış ardından istifa etmişti.

MHP’li yöneticilerin videosu ortaya çıktığında Devlet Bahçeli anında açıklama yapıp ismi geçen kişileri partiden uzaklaştırmıştı.

Tayyip Erdoğan ile Nadire İçkale arasında bir ilişki vardır ya da yoktur dememiz şu an için mümkün değil. Çünkü bu iki isim de sessizliğini korumaktadır.

Bu sessizlik eğer biraz daha uzarsa “ateş olmayan yerden duman çıkmaz” diyenlerin sayısı her geçen gün artacaktır.

Belki de Nadire İçkale itiraf edecektir.

Kaseti bekliyoruz.

Tayyip Erdoğan ve Nadire İçkale Aşkı

***

Twitter Üzerinde Ortaya Atılan bir iddiaya göre Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Nadire İçkale İsimli bir kadınla metres hayatı yaşadığı iddiaları kafaları karıştırdı.

Murat KAYA
http://www.susmazkalem.com/2011/05/nadire-ickale-kimdir.html

Dini duyguları öne çıkaran insanların uğrak yeri olan http://www.firtinagenclik.com/ forum sitesinde ise; aynı haber bir soru eklenerek veriliyor.

AKP Pisliği 2 -Nadire İçkale Recep Tayyip Erdoğan İlişkisi
Nadire İçkale Recep Tayyip Erdoğan İlişkisi

BAŞBAKANDAN AÇIKLAMA BEKLİYORUZ
KİMDİR BU NADİRE İÇKALE DERHAL AÇIKLAMA BEKLİYOR BU HALK
http://www.firtinagenclik.com/forum/showthread.php?tid=5065

NİMET ÇUBUKÇU HADİSESİ YENİ DEĞİL

Haber 2007 Yılının ilk günlerinde verilmiş.
Gelin Nimet Çubukçu'nun boşanması ve Tayyip Erdoğan ile var olduğu iddia edilen ilişkisine birde bu açıdan bakın.

Güler Kömürcü: "Son günlerde giderek daha fazla kişinin ağzında duymaya başlayınca, bu kulisleri bir de yukarıdan aşağı, arka planıyla irdelemeye karar verdim."

GÜLER KÖMÜRCÜ'NÜN AKŞAM'DAKİ YAZISI:

SON SENARYOLAR
Haftalardır kitlesel olarak etrafında dolanıp durduğumuz cumhurbaşkanlığı yarışı konusunun çevresinde bugün bir tur daha atacağız. İlginç bir-iki kulisi paylaşmak istiyorum, efendim iddia birkaç yerde satır arasında yer aldı, ancak son günlerde giderek daha fazla kişinin ağzında duymaya başlayınca, bu kulisleri bir de yukarıdan aşağı, arka planıyla irdelemeye karar verdim.

Evet, ilk iddia şu;
‘Neden bir kadın cumhurbaşkanı olmasın?’ sorusuyla başlatılan tartışmanın hemen arkasına bakalım, Erdoğan, Köşk’e çıkmayacağına, bu konudaki ısrarının ciddi sıkıntılara yol açacağına inanmış durumda. Bu nedenle de çekirdek kadrosuna yakın olan ki bu isim muhalefet ve kamuoyunda da onay alması beklenen Devlet Bakanı Nimet ÇUBUKÇU’dur, Nimet Hanım’ın Köşk’e aday gösterilmesi düşünmeye başlandı. Erdoğan planını kamuoyuna sızdırıp şimdilik nabız yokluyor.’

İlginç değil mi ki bendeniz yine bu iddialı planların hayata geçme olasılığını çok zayıf görmekle birlikte biraz önce de belirttiğim gibi, şeytanın gör dediği noktaya farklı bir bakış açısıyla yaklaşmakta kararlıyım.

Bakan Nimet Çubukçu, Başbakan Erdoğan’a uzun yıllardır çoook yakın olmuş bir isim. AKP kurucu üyesi olan Sayın Çubukçu, Tayyip Erdoğan’ın belediye başkanlığı zamanındaki avukatlarından, ama asıl yakın ilişki ‘Nimet Hanım’ın babası Ferit Bey’ aracılığıyla tesis ediliyor. Nimet Hanım’ın babası Tayyip Erdoğan’ın meşhur Emniyet Gıda’daki ortağıdır.

Emniyet Gıda’yı hatırladınız sanırım, arşivlerden kısa bir alıntı yapayım;

‘Başbakan Erdoğan’ın, Ülker Holding’in gıda ürünlerini dağıtan üç şirkette hisse sahibi olması başını ağrıtan bir konuydu. Erdoğan’ın, kardeşi Mustafa Erdoğan, eniştesi Ziya İlgen ile Nimet ÇUBUKÇU’nun babası Ferit Bey’in ortakları arasında olduğu Emniyet Gıda, Ülker ürünlerinin dağıtımını yapıyordu. Erdoğan’ın Emniyet Gıda dışında yine Ülker ürünlerini dağıtan İhsan Gıda ve Yenidoğan Gıda olmak üzere toplam üç ayrı anonim şirkette yüzde 30 hissesi vardı ve AKP Lideri Erdoğan’ın, başbakanlık görevinin yanı sıra Ülker Holding’in gıda ürünlerini dağıtan bu üç şirkette hisse sahibi olması, iki yıl müddetle başını ağrıttı, nihayet kamuoyundan gelen baskılara dayanamayıp 1 yıl önce bu şirketlerdeki hisselerini devretti.’

Özetle, Bakan Nimet Çubukçu’nun babası Ferit Bey, Başbakan Erdoğan’a bu denli önemli bir ticari bağ ile yakın durmaktaydı, Nimet Hanım’ın da bizzat ‘aile avukatlığı’ ve de derken Başbakan’ın kabinesinde vitrin önlerine çekilmesi ‘ister istemez akıllara Nimet Hanım nereye hazırlanıyor’ sorusunu getiriyor... Ancaak, ne kadar zorlarsak zorlayalım, Nimet Hanım birilerinin gönlünde Köşk’e hazırlansa dahi Türk kamuoyunda bu planının destek göreceğini hiiiç ummuyorum...

http://www.habervitrini.com/haber.asp?id=255356
HABER KAYNAĞI http://bhaber.net/haber/15176-nadire-kale-recep-tayyip-erdoan-likisi.html

BBC Tayyip Erdoğan’ın iki eşi olup olmadığını sordu.

Bence neden sorduğu belli.

a) Libya tezkeresi geçmezse başına nelerin geleceğini hatırlatmışlar.
b) AKP'nin gidici olduğunu, artık gerçeklerin kamuya açılanabileceğini anlatmaya çalışmışlar.

En alttaki, iki kere birileri tarafından silinen yazımıza bakınız.
R.T.E'nin sevgilisi haberi konuyu özetliyor.

Ahmet Dursun

***
Muhteşem Süleyman dizisinde çok eşli ailelerin sarayda bile olsa ne kadar mutlu (zehirlemeler, öldüresiye dayaklar, cariye harcamalar…) olduklarını bunlar görmüyorlar mı?

Demek ki çok eşlilik doğaya aykırı...

Adnan Pelvanlar

---------

Konu: Babacan’ın BBC'deki cevabı

Prof. Dr. Sümer Haşimoğlu

BBC'deki panelde Türkiye Cumhuriyeti'nin başbakan yardımcısının söyledikleri!..
 
Adalet, Barış ve Şeref İçin Dünyadaki Hareketler Paneli.

(The Hon Dato' Sri Mohd Najib Tun Abdul Razak, Prime Minister of Malaysia; The Hon Ali Babacan, Deputy Prime Minister of the Republic of Turkey;)
Dr Anies Baswedan, President, Paramadina University, Indonesia; Mr Khalid Abdulla-Janahi, Vice Chairman/Co-Founder Arab Business Council; and Prof Dr Nilüfer Narlı, Professor of Political Sociology, Bahcesehir University, Istanbul

BBC'de izlerken, Başbakan Yardımcısı Babacan'a, Paneli idare eden bayan iki üç defa üst üste "Türkiye'de birden fazla eşle evlenmenin mümkün olup olmadığını ve de kendisinin ve de başbakanın iki eşi olup olmadığını" sordu.

Önce Babacan "biz eslerimizden memnunuz ama" dedi "İkinci eş alma bir tercih meselesidir"...

Şoke olduk...

"Türkiye’de evlilik bağı kutsaldır, kanunen iki ve daha fazla esle evlenmek yasaktır, resmi nikâh sadece resmi daireler tarafından gerçekleştirilir" demesi gereken yerde  "Bu bir tercih meselesidir" demesi ve bu sözleri bir ABD'de master (!)  yapmış bir Başbakan Yardımcısından duymak bizleri gerçekten çok üzdü ve şoke etti.

Kanun değişti de haberimiz mi olmadı?
Bu konuda, panelde bulunanlarla, Prof. Dr. Nilüfer Narlı'nın hiç bir şekilde reaksiyon göstermemesi bizleri son derece üzmüştür.

Kalın sağlıcakla ve sevgiyle,
Associate Prof. Sümer Haşimoğlu, MS; Ph. D

Schafer Str. 20

19053 Schwerin/Germany

http://ahmetdursun374.blogcu.com/bbc-tayyip-erdogan-in-iki-esi-olup-olmadigini-sordu/10052101
http://www.youtube.com/watch?v=GzkwQVaB4Kc
---
Zaman, Fethullah'ı "kaderin eli" ilan etti.
http://www.toplumsalbilinc.org/forum/index.php?topic=14891.0

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git